Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olaszországba költözöm?

Gress Hogan kérdése:

Olaszországba költözöm?

Figyelt kérdés

17 èves vagyok èss egy ismerősömhöz költözöm, Olaszorszàgba. ( Vallàsi okok miatt, ami nagyon durva "most").. ammmm 1. ott fel fognak venni közèpiskolàba? 2. Valamint mik a feltètelek hogy - olasz àllampolgàr legyek, ès- hivatalosan lakjak az adott csalàdnàl?

Köszönöm szépen.

Üdvözlettel :)



2014. nov. 5. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexrabszolga lesz belőled.
2014. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ott 16 ev a tankotelezettseg hatara, ugyhogy felvenni akkor vesznek fel, ha beszelsz olaszul.

Zuleid mit szolak ehhez?

2014. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Munkavállalás. Addig tuti nem kapsz állampolgárságot, mert amúgy eu-s állampolgár vagy. Felvenni meg tényleg akkor vesznek fel, ha beszélsz olaszul. Szüleid simán hozzájárultak? Mert amúgy 17 évesen még aláírási jogod sincs semmire, be se tudnál iratkozni, meg munkát se tudnál vállalni. Kb semmit nem tudsz kint 17 évesen csinálni :)
2014. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A szüleimnek màr mondtam.Bele fognak menni a dologba. Amm èsss az az ottani szüleimnek megadja a jogot az àlam?
2014. nov. 5. 14:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesznek ottani szuleid. Itteniek vannak. 17 evesen te mar nem vagy orokbefogadhato.
2014. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
18 èv alatt igen.. Szerintem fèlreolvastad valahol, mert az igaz hogy 12-17 èv közzött màr senki sem akar örökbefogadni senkit, De engem akarnak! Èss az àllam ezt engedèlyezi 18. Èletèvig..
2014. nov. 5. 15:16
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor: valoban, 18 eves kor alatt orokbefogadhato vagy. De: kizartnak tartom, hogy 1, a szuleid lemomdananak rolad, 2, egyaltalan megindulna az orokbeadhatova nyilvanitas folyamata 3, kulfoldi allampolgarnak, vagy kulfoldon elonek orokbe adnanak.
2014. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2014. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
olaszorszàgban csak ugy kapsz àllampolgàrsàgot, hogy a magyarrol lemondasz.Tehàt nem lehetsz kettös àllampolgàr.
2014. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
MOndjuk pont Olaszorszagban engedelyezett a kettos allampolgarsag, de ne zavarjon, utolos
2014. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!