Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnátok ha a férjetek...

Mit gondolnátok ha a férjetek ilyen gyerekesen viselkedne?

Figyelt kérdés
A gyerek szereti a túró-rudit ezért csomagban vásárolja az anyja. A szülők nem nagyon szoktak enni belőle. Már pár hete feltűnt az anyának hogy valaki megeszi a rudikat a kutyaház mellé elvoltak dobva a papírok. Ma megy a feleség ki és azt látja hogy a férfi a kutyaház mögé bújva eszi a rudit. De miért nem mert szólni hogy eszik egyet? Miért bujkálva eszi mintha valami rosszat csinálna?
2014. nov. 9. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nyílván szégyelli, hogy megeszi a gyerek elől, csak hát a falánksága még ettől is erősebb.
2014. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

ne haragudj, de nem tudtok annyi rudit vasarolni, hogy mindenkinek jusson a csaladban? Tenyleg nem egy draga dolog, ha szereti a ferjed, akkor 2 csomag helyett 5-ot vegyetek, es annyit ehet mind a gyerek mind az apuka, ammenyit csak akar, soooot meg az anyukanak is jut...es mindenkinek lesz turorudija, es boldog.

Amugy az, h titokban eszi a kutyahaz mogott tenyleg eleg infantilis....meg ha sutyiban inna, de hogy TURORUDIT eszik titokban ?! hahahh omfg :D

2014. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Jót mosolyognék rajta, talán kicsit cukkolnám is vele alkalom adtán. Amúgy meg jobb, mintha a pálinkás butykossal bújna a kutyaól mögé.
2014. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Valószínű itt nagyobb dolgok vannak a hátterben amik miatt egy rudiért se mer szólni.
2014. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Jesszumpepinnekem pont ilyen az apukam:-))))Tok mindegy h Anyu mennyit csokit vett, ejjel haromkor siman kilopozott es megette a konyhaban, tovabbi jo szokasa volt, h a kakao-t nem itta hanem kanalazta es az ures dobozt visszatette, mindig vett csokikat maganak es ugye a papirjait a kocsiban hagyta amit mi gyerekkent mindig megtalaltunk es emlekszem, volt h egy oras utat vegigzokott a tesom csak azert mert nekunk nem vett:-))


Aztan mindig kaptunk csokikat, kekszeket a nagyszuloktol azokat is megette, szimplan: mindent megevett. Ezt gyerekkent ugy eltuk meg h "gonosz es utal minket" viszont felnott fejjel mar tudjuk, h nagyon szeret minket csak nagyon onzo, de ilyennek szeretjuk:-)))


A mai napig ugy nezunk ra mint ha egy nagyobbik batyank lenne es akarhanyszor talizunk vele mindig veszunk neki egy kupac csokit:-)))Hozzateszem, tok mindegy h beallitok egy kilo csokival akkor se kinal meg belole senkit:-)))))))

Egyebkent a vilag legjobb apukaja, imadom, de megmaradt gyereknek:-))))


A ferjednek vegyel tobb csokit, konkretan legyen kulon bejaratu csokija es mondd meg neki, h a gyerekeket ne dezsmalja:-)))

Felnott fejjel visszanezve ez szerintem vicces es aranyos, de gyerekkent egyaltalan nem lattam annak:-))

2014. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ehetné a rudit amúgy nincs sajnálva tőle. Igazatok van az ivásnál még mindig jobb de nem kellene bujkálva enni.
2014. nov. 9. 19:29
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez annyira vicces, hogy nem igaz :D


Én is szoktam ilyeneket, de azért ennyire nem bújok el :D

2014. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Azért ennél nagyobb bajotok, az életben ne legyen!
2014. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

"kutyaház mellé elvoltak dobva a papírok" DOBVA...

Ez csak engem akaszt ki? Ezért szedném le a fejét, az biztos.

Az én párom is végtelen mennyiségű rudit meg tud enni, de ő kínálja a gyerekeinket is. :)

2014. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem veszel a férjednek is??? Szerencsétlen, azért eszi dugva, mert nem akar cirkuszt, hogy megeszi a gyere elöl. Én nem egyet, vagy egy csomagot veszek, hanem többet, és tudja a férjem hogy bármennyit ehet, hiszen nagyon szereti! Én is imádom. :) Nagy tételben veszem, nincs kiszámolva, és nem csak a gyerek kap. Szinte minden nap van otthon Rudi, még akkor is ha szűkösebben állunk, akkor veszek saját márkás, Lidl-s, Penny-s, bármilyet, az is finom, már tudom melyiket kell venni. Soha nem dugdosom a férjem elöl, hogy az a gyereké.
2014. nov. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!