Hogyan viszonyuljak?

Figyelt kérdés

21éves lány vagyok van munka helyem van pasim akivel együtt élek. A külsőm olyan mint az anyámé csak fiatal kiadásban ő mégis mindig tagadja hogy bármiben is hasonlítanék rá mindig azt hallom olyan vagyok mint az apám mármint a viselkedésem gondolkodásom mindenem.

A párkapcsolataimat úgy kezeli hogy tipikus rossz anyósként viselkedik reagál csak hogy velem szemben a pasijaim oldalán áll mindig ha igazuk van ha nem. Ha valaki velem jól bánik ő azt ellenségesen nézi és le akar róla engem beszélni egyszóval irigy lesz rám mindig irigyként kezel ha bármi jó ér engem.

Ha bárki is hozzá hasonlít mindig felkapja a vizet és azt beszéli bele mindenkibe hogy semmi hasonlóság nincs bennünk. A viszonyunk sosem volt jó mindenen összevesztünk sosem tudtam hogyan kéne kezelnem egy olyan szülőt aki sosem áll a pártomon sosem véd meg semmitől sem és a pasi ügyeimbe bele szól és irigy ha valaki igazán jól bánik velem.

Anyám az apámtól elvált mert fűvel fával meg csalta mondván fel adta hogy jó legyen köztük bármi és mindig gazdag jó pasit akart végül egy olyan pasihoz került aki betörte őt és többször is meg verte és papucsot csinált párkapcsolatilag belőle. Azóta amióta ezzel a pasival van még rosszabb lett vele a kapcsolatom mert azt akarja én is papucs alárendelt legyek a kapcsolatomban mondván az a nő dolga ez a pasi elött meg teljesen másképpen gondolkodott. Nem tudom mit tegyek.



2014. nov. 10. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az irigység beszél az anyudból!
2014. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyád élete egy romhalmaz, te pedig pont olyan vagy, mint ő fiatalon, csak épp okosabb vagy, és nem követed el az ő hibáit. Látja maga előtt, milyen lehetett volna az élete, ha nem szúrja el. Egyedüli örömét abban lelné, ha bebizonyosodna, hogy akkor sem lett volna jobb, ha anno több esze van, vagyis tönkremenne a kapcsolatod és lecsúsznál. Az önigazolás lenne számára is. Irigység, önzés, rosszindulat az összes motivációja. Ne foglalkozz a véleményével és ne tarts vele túl szoros kapcsolatot. Ő csak rombolni akar az életedben, nincs szükséged egy ilyen emberre.
2014. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt tudom és nem értem anya létére mért ilyen.

És mért tagadja le hogy kicsit is hasonlítunk ha a foto albumban is feltűnően ijesztően teljesen olyan vagyok mint ő fiatalon. Akkor minek tagadja a nyilvánvalót?

2014. nov. 10. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én anyám is tagadja és benne is csak mindig az irigység dolgozik .Az ilyenek nem anyák,ennyi!
2014. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eléggé érthetetlen a veled való viselkedése. Ő egy tipikus mérgező szülő. Sajnálom. Tényleg nem lehet jobbat tanácsolni, csa, hogy ne tarts vele túl szoros kapcsolatot, a véleményét meg tartsa magában, meg se hallgasd.
2014. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint másoknak is van ilyen anyjuk?
2014. nov. 10. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van, akinek még rosszabb: ismerek ilyet. Attól, hogy valaki biológiailag képes szülni, még nem lesz automatikusan érdemes is rá.
2014. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!