Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők (Anyukák-Apukák)!...

Szülők (Anyukák-Apukák)! Miért gondoljátok azt hogy a tinédzser lányotok csak ott alváskor tud szexelni?

Figyelt kérdés
Mát lefeküdtem a barátommal és nem, nem mondtam még el a szüleimnek, de nem engedik meg hogy a barátomnál aludjak vagy ő nálam, nyilvánvalóan mert félnek hogy elvesztem a szüzességemet. Miért???

2014. nov. 10. 20:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
Mert nappal esélyesebb, hogy rátok nyitnak. Este alszik mindenki, akkor nyugodtabban lehet kufircolni.
2014. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem gondolják...

De így ők adnák áldásukat rá,.. Plusz tudnák, hgy aznap tuti...

Az ottalvás intimebb, mint a szex..

2014. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
43%

1. Ha ott alszik, akkor 99%, hogy van. Én sem pártolom a tinédzser gyermekem esetében, hogy nemi életet éljen.

2. Az együttalvás nem része a tinigyerekek szerelmi életének. Normál esetben a szex sem, mert az nem játék, ahogy sok tini hiszi.

3. Ha engednék, azzal kvázi áldásukat adnák arra a rossz életvitelre, amit te csinálsz. Én sem engedem a gyerekemnek, hogy együtt aludjon bárkivel is a felnőttségig, tehát 18 éves koráig. Nem értem, miért is kéne? Hova rohantok? Miért hiszitek, tinigyerekek, hogy a szüzesség valami csúnya dolog, amitől mielőbb meg kell szabadulni? Miért kapkodjátok el a dolgokat? Mi marad a felnőttkorotokra, ha már mindenen túlvagytok tiniként?

2014. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%

A szülő szereti a kiskorú gyerekét otthon tudni.

Viszont semmi kedve az egész napos gürizés után, mikor a megérdemelt pihenését töltené egy felajzott, neveletlen, pattanásos suhancot kerülgetni, és azt hallgatni, amint a kislányukat döngeti a másik szobában

2014. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
8 éves koromban apám azt mondta: Idefigyelj, fiam! Tudom, hogy bagózol. Azt is tudom, hogy nem tehetek ellene semmit. Szívjad, de meg ne lássam, mert lenyeletem veled. No, ez is hasonló kategória.
2014. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%
Ötös, elég gyenge szüleid voltak, ha még határokat sem tudtak felállítani neked....
2014. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%
Jajj ismerek olyan lányt akit 18 éves koráig nem engedtek sehova, foggal-körömmel jókislánynak próbálták nevelni a szülei, aztán akkora r**banc lett hogy azzal dicsekszik, hogy hányszor és kivel csalja épp az aktuális pasiját és hogy nem volt olyan barátja, akit ne csalt volna meg. Akinek meg megengedték kb 16 évesen, hogy a barátjánál aludjon érdekes módon normális lett. Meg most komolyan, úgyis meg fogják oldani, akkor meg nem lenne jobb normális körülmények között, minthogy el se tudja engedni magát normálisan, mert attól fél, hogy benyit valaki? Vagy hogy bármikor hazajöhet valaki és ha ott találja a barátját akkor büntetést kap? Mondjuk ebbe bele sem gondol sok szülő, de aztán ne sírjatok, hogy miért nincs jó kapcsolatotok a saját gyereketekkel..
2014. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
24%

Nem, az a meno, hogy mar 15 evesen felnottesdit kell jatszani, ugye.

A szulo megszabja a hatarokat, a gyerek betartja. Ez a szabaly az eletben. A szulo nem gonoszsagbol nem szeretne, hogy a kiskoru gyereke nemi eletet eljen, mert irigyli, hanem mert ismeri a veszelyeit. Nem csak oromokkel jar. Fel kell hozza noni lelekben es testben is.


A mai magyar tinigyerekek nagy resze a 18 eves korukig(!) 8-10 szexpartneren vannak tul! Ez nem normalis, nem egeszseges sem lelkileg sem fejlodesileg.

2014. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%
Vagy 1-2-n, ha a szülő képes normálisan nevelni. De igazad van, az jobb, hogy nem tudod hol van, mert átver, őt meg majd nevelik a haverok, mert benned nem bízik és egész életében problémát fog neki okozni, hogy a szexről az jut eszébe, hogy úristen, mikor bukok le.
2014. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%
Normális esetben a gyerek megérti, hogy nem kell sietnie. És megvárja, amíg felelősséggel tud nemi életet élni. Egy 15-16 éves nem tud.
2014. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!