Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszik ez a fiú a...

Jogosan haragszik ez a fiú a szüleire, főleg az anyjára?

Figyelt kérdés

Van egy család: apa vállalkozó, jól megy neki, anyuka htb, 5 gyerek van. Minden szép és jó, nagy a boldogság. Aztán a középső gyerek 20 évesen bejelenti, hogy meleg. Az apa teljesen kiakad, megveri a fiút majd kidobja otthonról. A nagyszüleihez megy, onnantól az apja nem áll szóba vele és semmilyen anyagi vagy egyéb módon nem támogatja. Az anyja nem védi meg, bár tartja vele a kapcsolatot, de nem száll szembe a férjével.


Ennek már 5 éve.


2014. nov. 12. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen jogosan, én az ilyet nem nevezem szülőnek.

A verésért még fel is kellett volna jelenteni azt a barmot.

2014. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Jogosan haragszik, főleg az apjára.
2014. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Jogosan haragszik mindkettejükre. Bár én úgy gondolom, hogy pont inkább az apjára kéne jobban haragudnia, nem pedig az anyjára. Szerintem biztosan próbálta az évek alatt puhítani az apát, de gondolom, nem lehet.
2014. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Jogosan haragszik. Az anyja a férjét választotta a gyerek helyett, nagy valószínűséggel anyagi érdek miatt. Sosem fogom megérteni az ilyen apákat és anyákat. Jobb, hogy a fiú még idejében megismerte a valódi feltétel nélküli szeretetüket.
2014. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A gyerekem, egész életembe a gyerekem marad. Szomorú lennék, ha meleg lenne, de elfogadnám, mivel tudom nem tehet róla. Semmiképpen nem hagynám magára, és a gyerekeimért bárkivel, a férjemmel is szembeszállnék. Ha választás elé állítana, akkor nem kérdés, hogy a gyerekeimet választanám vele szemben. Ilyet egyébként egy épeszű, normális férj, apa nem tesz.
2014. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Én nem tartanám anyámmal se a kapcsolatot ezek után. Jogos a harag.
2014. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az anyja azzal védekezik, hogyha ő összeveszik a férjével és elválnak, az a többi gyereknek is rossz, és neki rájuk is gondolnia kell.
2014. nov. 12. 15:20
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Az apával szóba sem állnék többet, főleg, hogy ez állítólag genetikai dolog, szóval akár tőle is eredhet...Az emberi primitívséget már nem kommentálom, ez nem apa, hanem egy sz..r ember!

Az anyának ki kellett volna állnia a fiú mellett, nem nyúlbéla módjára lapítani. Nyilván, ha ő is alárendelt szerepben van a családban őfensége az apa alatt, akkor nincs új a nap alatt, mindenesetre mindent megtehet, hogy legalább lelkileg támogassa a gyerekét, látogassa, juttasson neki mindenből, amiből a testvérei kapnak. Ha azonban a szent családi béke érdekében hátat fordít a fiának, akkor levonnám a következtetést...

2014. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp írni akartam, de a kérdező már meg is írta, hogy mi az anyja indoka. Igaza van.

A kérdező meg rég felnőtt, nem kéne anyagi támogatásra várnia.

2014. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
de az egy dolog, hogy a tobbi gyerekre vigzaynia kell, de ezzel egy gyereket elveszitette, teged. es ez nem melto egy anyahoz. es ilyen apat sem ertek, hogy nem tudja elfogadni a gyermeket ugy ahogy van. megis csak tole szarmazol, ha meleg vagy, meleg vagy. en soha a budos eletben nem fogom elitelni a gyerekemet az miatt, ha mas lesz.
2019. febr. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!