Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más anyja is ilyen mániákus,...

Más anyja is ilyen mániákus, ha főzésről van szó?

Figyelt kérdés
Anyám a főzés megszállotja. Van itthon millió szakácskönyv, receptek vagy 10 lefűzős mappába rendezve...az a mániája, hogy mindent házilag kell csinálni. Olyanokat is itthon csinál amit normális ember megvesz a boltban pl. a tésztát bármihez pl. lasagna, levesbevaló tészta stb. Itthon gyúrja mint egy öreg néni. Soha nem vesz mirelitet vagy konzervet. Képes egy órán keresztül pucolni a zöldborsót, kukoricát stb. Néha úgy kivánom a gyors kaját, de azt nem lehet enni, mert jaj kislányom otthon sokkal finomabbat csinálok. Mindig díszitgeti a tányérokat, mintha bárkit is érdekelne, akkor is ha átjönnek a barátaink, nekem meg ég a pofám, hogy úgy teng-leng mintha egy 5 csillagos étterembe lennénk, pedig csak egy szendvicset csinál, de azt is tökéleted alakúra vágva, salátaágyon, házimajonézzel stb. Engem is állandóan be akar fogni a konyhába, amikor meg nem megyek, mert nem az én mániám ez a hülyeség, és együnkünk úgy mint a normális emberek, be van sértődve.

2014. nov. 16. 19:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Más örülne, ha iylen anyja lenne, te meg ezen problémázol. Hasznos hobbija van, amit élvez is, nem értem a bajt. Az a baj, hogy tégedis be akar fogni, mert nem akarhat mndenki ugyanazt.
2014. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a hiba CSAK BENNED van, inkább örülj, hogy anyukád ennyire igényes meg törödik az egészségetekkel is.
2014. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Én is szoktam tésztát gyúrni, pl.: pizzához, mákos tésztához. Finomabb és tudom, hogy látott tojást :D És megvan 20 perc alatt. Legalább teljes értékű ételt eszik a család, nem értem, mi a problémád ezzel... Soha ne legyen nagyobb bajod.
2014. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

De szemét vagy!

Nemhogy örülnél neki, hogy ilyen aranyos anyukád van.

2014. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Az a baj, hogy ti ezt nem értitek (a válaszadókra gondolok).

Nekem ilyen az anyukám és tényleg szörnyű.

Emlékszem, mikor Pestre költöztem, naponta 2 órát vezetett azért, hogy hozzon nekem kaját, merthogy én úgysem állnék le normálisan főzni, tudni akarja, miket eszem...


Neki az segített, hogy talált egy jó hobbit, ami lefoglalja kellőképpen.


Amúgy meg, nem mindig igaz az, hogy finomabb az otthoni.

2014. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
perdze hogx nem. annyira hianyzik a mekis kaja :S
2014. nov. 16. 19:38
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha hiányzik a mekis kaja - mert van olyan, finom :D - akkor menj el és vegyél magadnak .Csak van, mikor a barátaiddal találkozol, nem? Üljetek be és annyi.
2014. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

És ezzel mégis, mi a baj?

Szerintem tök jó, hogy ilyen!

2014. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Én Angliában egy évig mekis kaján éltem, híztam 10 kilót, és azóta gondolni se tudok rá. burger kingnek a gondolatától is hányingerem van
2014. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy a mekis es a kesz kajak neha finomabbak, mert tele vannak izfokozokkal. Peldaul barmikor tudnak alma, banan korte stb izt eloallitani a gyumolcsok nelkul is. szerintem nagyon hasznos amit az anyukad csinal.
2014. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!