Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam 5 éves megkérdtem...

Tamásssssa kérdése:

A fiam 5 éves megkérdtem rajzolja le a családot külön elek tőle az anyja neveli szerintetek mi lehet a jelentése a képnek hozzáértő válaszát várom?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hol a kép?
2014. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hogy tudom csatolni a képet ?
2014. szept. 21. 21:49
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Biztos a fiad 5 éves? Az írásodból ítélve inkább te tűnsz ahhoz közelinek :)
2014. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Egy gyermekpszichológus, pláne ha gyermekrajz elemzést is tanult, nagyon jól le tudja venni, hogyan viszonyul a gyerek az anyjához, apjához, hogyan értékeli a két szülő viszonyát és saját magát hova teszi hozzájuk képest. Kit tart dominánsnak, kiben mennyire bízik és egyáltalán: mennyire kiegyensúlyozott, szeretetteli az élete. De két oldalas, ennél sokkal részletesebb elemzést fogsz kapni.
2014. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

3 -as mit kötekedsz?

írtam priv üzenetet

2014. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ide töltsd föl: [link]

Hozzáértők itt nincsenek, csak lelkes amatőrök.

2014. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Oke köszönöm szépen
2014. szept. 21. 21:54
 8/17 A kérdező kommentje:
[link] ez lenne a kép
2014. szept. 21. 22:02
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

direkt 1 színt adtal a kezebe vagy volt elotte tobb is?

noss rajzoltasd le vele ujra de ugy hogy tegyel ele szines ceruzakat,és mond neki hogy ahogy akarja rajzolja le,színezze ki,mert a fekete nem jó jel. az ott ki mellette? sajat maga?

amugy amit lehet ertelmezni ebbol a rajzbol:

szivbe rajzolt bele teged,magad mellé,de nem tul kozel magahoz de nem is tavol. korobelul "kozepes" a tavolsag. Ezt azt jelenti (mint irtad) hogy nem elsz veluk,szeret de megsem vagy vele eleget.

De mint fentebb irtam szinesceruzakat tegyel le ele,ismetelten kerd meg hogy rajzolja le ( anyut is,magat is,aput is) megkell figyelni a szineket,hogy mennyire vagytok egymástól. sok mindentol fugg..

2014. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
De aranyos! Egyem a szívét! Hát szeret téged! Biztos neked akart kedveskedni azzal, hogy kettőtöket zárt egy nagy szivecskébe.
2014. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!