Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szólnak bele abba, hogy...

Miért szólnak bele abba, hogy mire költöm a pénzem?

Figyelt kérdés

Az én saját pénzem, mégis miért kell beleszólni, hogy mire költöm? Nagyon idegesít, anyám folyton ezt csinálja... Nekem fontos dolog, nem szórom a pénzt, mégis kötekszik...

Persze ha megmondom neki, hogy ez az enyém,semmi köze hozzá, majdnem kitör a 3. világháború.


2014. nov. 17. 19:46
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

De sok infót kaptunk!


Korod?

Te kerested?

Egyébként jól éltek, vagy jó lenne, ha valamilyen szinten "besegítenél"? Akár azzal, hogy magadnak vedd a saját pénzedből a példának okáért a piperéidet?

2014. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
67%

Felnőttként majd akkor kezelnek egy embert, amikor úgy is viselkedik, és nem csak ahhoz van tehetsége, hogy kapjon és lázadjon.

Tegyél le az asztalra úgy, hogy ahogy a felnőttek, és akkor lehet pampogni annyit amennyit akarsz.

2014. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

20 vagyok, diákmunka, aminek 430 ft az órabére, míg anyám napi 5 óra munkával nettó 250 ezret keres!

Abból a kicsi semmi szar pénzemből nem kell adnom neki, de hallgatok mindenért folyamatosan...

2014. nov. 17. 19:58
 4/54 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon nem mindegy, hogy otthon élsz-e és ők tartanak el, te meg piára költöd a pénzt, vagy felnőtt vagy, eltartod magad, külön élsz és mégis beleszólnak, hogy hány ruhát veszel.
2014. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
A marha nagy eltartás az, hogy vesz nekem kaját. A rezsi rám eső részét fizetem magamnak, de ebből is csak a vita van, mert szerinte én 3x több vizrt használok, mint ő. Azt nem képes belátni, hogy ő hagyja mindig nyitva a csapot..
2014. nov. 17. 20:00
 6/54 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen egoista kis farokkal nekem is problémám lenne anyád helyében. 20 évesen elköltöztem és az óta élem a saját életem. Ha nem tetszik, mehetsz is.
2014. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Jól van, majd otthagyom az orvosit, nem?? Csak mert te már elkoltoztel 20 évesen. Amúgy ki kérdezte?Érdekel bárkit is az életed?
2014. nov. 17. 20:05
 8/54 anonim ***** válasza:

mivel diákmunka, egyértelmű hogy tanulsz. próbálj koliba menni. nem tudom mennyit adsz haza, de elképzelhető hogy ugyanannyiból kijönnél mint amennyit otthon fizetsz.

attól is függ kaja terén mennyik az igényeid és mik.

de szerintem ha így megy tovább az egyetemed végéig, akkor addigra nagyon meg fog romlani a viszonyod vele. ha meg csak hétvégén járnál haza meg hltközben telefonálnátok, talán jobb maradna a viszonyotok.

de megértem hogy rossz érzés hazaadni a nehezen megkeresed pénzed, főleg ha nem áll rosszul anyukád.

2014. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
87%

"Abbol a semmi szar kis penzembol nem kell hazaadnom" + "Arezsi ram eso reszet fizetem"

WTF??

2014. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
69%
Igenis eltartas hogy kajat vesz neked. Szerinted megis mi?
2014. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!