Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki vagdossa magát és észrevették a szüleitek? Mit mondtatok? Hogyan reagáltak ők?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 03:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Te komolyan vagdosod magad?
2014. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
13 évesen kezdtem el vagdosni magam, rövid időn belül le is buktam. A nagymamám annyit mondott, hogy ne csináljam. Apukám lehülyézett, utána pedig megpróbált segíteni. A tesóm meg volt ijedve és féltett engem (11 éves volt). Utána sem szerették, ha meglátták a friss sebeket, akkorszóvá is tették. Ma már csak nagyon ritkán teszek ilyet, észrevenni annál is ritkábban szokták (olyan helyeken csinálom, ahol szinte esélytelen melátni), ilyenkor mondják, hogy ehelyett inkább hozzájuk forduljak, ha problémám van.
2014. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mire jó a vagdosás?
2014. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Egy régebbi válaszom:

Miért jó? Ahogy észrevettem, több oka is lehet. Van aki csak így érzi, hogy él. Van, aki így vezeti le a feszültséget. Van, aki a lelki fájdalmat testivé formálja. Van, aki a felszabaduló endorfin miatt teszi. Van, aki úgy érzi, semmit sem tud már irányítani az életében, erről viszont ő dönt. De számtalan ok lehet mögötte. Ja, meg vannak, akik divatból karcolgatják magukat.

2014. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

ja divatból csináltam,és leb@-sztak.

mivel nem volt benne semmi levezetés,stb... ezért minden probléma nélkül leálltam vele.

2014. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kini :)) ***** válasza:
92%
Azt mondta, hogy "Ez ilyen kisegítő iskola színvonal" és hogy butább vagyok, mint hitte :D
2014. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
En kb egy eve vagom magam.Meg ugy feleve eszrevettek rajtam.kaptam egy pofont es leultek megbeszelni velem,hogy ez nem jo semmire es ha nem fejezem be,elvisznek pszcihologushoz.Azota nem latvanyos helyeken csinalom es azota se vettek eszre.:)
2014. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
20%

A kérdés még áll:


Mire jó?


Ennyi erővel verhetnétek a fejeteket a falba is, annak kevésbé látványos nyomai vannak.


Ha esetleg valami problémád van, akkor ésszerűbb lenne valakivel beszélni róla.

2014. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
91%
Nyolcas! Semmit sem tudsz ezeknek az embereknek az eleterol ugyhogy ne bantsd oket!
2014. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
19%

A fiatalok megvoltak ezer meg ezer éven át anélkül, hogy vagdosták volna magukat. Én nem rég voltam kamasz, de eszembe se jutott ez a baromság. Csak most lett divat. Azt hiszitek régen nem volt problémájuk a fiataloknak? Dehogynem. Sőt! Az embereknek sokkal több és nagyobb problémájuk van általában, mint gondolnánk. Hogy valós-e vagy kitalált, abba nem megyek bele. Ezek arra valók, hogy megoldjuk.


Nem vagdossuk magunkat! Van lelki bajom, erre összevagdosom magam, hogy legyen akkor már testi bajom is? Ez mi? Felfoghatatlan. Ostobaság. Hagyjuk már a hülyeséget!

Mindenki szedje össze magát, és kezdjen valamit az életével, ha már ajándékba kapta a Teremtőtől.

Idióták.

2014. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!