Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A saját pénzemet miért ne...

A saját pénzemet miért ne költhetném arra, amire akarom? Ezek után hogy mondjam meg, hogy a Karácsonyt sem töltöm velük?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, a szüleimtől teljesen függetlenül élek, külföldön. Saját életem van.

Ősz elején volt anyukám születésnapja, de nem tudtam hazamenni az ünnepségre és az ajándéka része volt az, hogy kifizettem neki, apának és a húgomnak az útját hozzám, hogy találkozzunk és együtt legyünk pár napot.

Viszont ez nem úgy sült el, ahogy terveztem. A szüleim azon problémáznak, hogy mennyi ruhám, kiegészítőm és cipőm van (én hülye megmutattam anyának és a húgomnak a gardróbomat), meg mi az, hogy nincsen konyhám és nem szoktam főzni. Szóval 3. napja hallgatom, hogy mekkora sz.r életem van és igazán hazamehetnék, segíteni az otthoni vállalkozásba. Viszont én nem megyek vissza...

És ilyen körülmények között nem tudom, hogy mondjam meg, hogy Karácsonykor sem tudok Mo.-ra repülni.

Ha akkor mondom meg, amíg itt vannak, akkor még rosszabb lesz a hangulat.


2014. nov. 22. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg mit szeretnének karácsonyra utána jelezd, hogy majd postázod
2014. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ő elvárásaik szerint élsz, ha hazamennél úgy gondolom, hogy ott is megkapnád az instrukciókat az életedhez. Lépj ezen túl. Saját életedet éled, neked megfelel és kész.

Ha szóba kerül a karácsony, csak akkor mondd meg. Megérthetik ők is, hogy az utazgatás nem két fillér, de biztosan nem fog tetszeni nekik.

2014. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én mindig hárítanám a témát és csak akkor mondanám meg amikor felrakom őket a gépre. Akkor már úgy sem tudnak beolvasni, hiszen sietni fog kelleni a check in-re :D Aztán meg kimorognák magukat a gépen és utánna szép lassan el kéne nekik fogadni, hogy nem mész haza. Hiszen ők sem akarhatják megkeseríteni a saját Karácsonyukat azzal, hogy veszekednek az ünnepekben.
2014. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!