Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lökdösődés bántalmazásnak...

A lökdösődés bántalmazásnak számít?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 00:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na ezért utálom én ezt a liberális világot (persze nem minden részét...). A kölyköknek csak jogaik vannak, ha a szülő le meri hordani, ha rosszat csinált, egyből fenyegetőzik, hogy feljelenti, meg egyből előadja, hogy őt bántalmazzák. Elég szomorú, hogy a farok csóválja a kutyát.
2014. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha az én kölköm egy maflás miatt feljelentene, kitagadnám, és mehet ahova akar.
2014. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jogilag szerintem nem számít annak. A primitív válaszokkal meg ne törődj, az átlag magyar nagyon buta, persze hogy szülőnek is borzalmasak, és támogatják, h üssék a gyerekeket.
2014. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, veszem észre.

Azt hiszik itt néhányan, hogy mindent tudnak, már bocsánat... jönnek itt a "régen akkora sallert adtak", meg a "kölköknek csaj jogaik vannak".

Kedves önmagukat baziokosnak gondoló kiosztógárda!


Jelentem, nem egy elkényeztetett kisgyermek vagyok, aki azt hiszi, csak jogai vannak! Tényleg bántottak, de... mindegy, úgy látom itt alig lehet normális válaszra számítani.

Kedves sallerosztó "a-mi-régi-szép-időnkben-jó-volt"! Lehetséges, hogy hatalmas, empirikus, generációkon átívelő életbölcsességetek akkora, hogy akár így ismeretlenül is van jogotok már leszólni bárkit, teszem azt, engem. Ám úgy tűnik, mégsem tanultátok meg a sok év alatt: ne ítélj meg egy helyzetet sem, amíg nem tudod, pontosan miről van szó benne...

2014. dec. 1. 03:24
 15/17 A kérdező kommentje:

*csak


És tudom, hogy nem írtam le a pontos helyzetem. De akkor sem kellett volna így leszólni!


Na mindegy, ez a szép magyar igazság.


Töröltem a kérdést a figyeltek közül, nem fogok ide visszajönni. Köszönöm minden kedves normálisan válaszolónak! Nekik őszintén köszönöm.


A többiek meg... vagy elgondolkodnak, vagy megveregetik a maguk vállát és továbbmennek, hogy mégegy nagyképű kommentet kiosszanak valakinek - talán egy másik valakinek, akit bántottak. És akinek még egy lapáttal rátesznek a lelki fájdalmára az érzéketlen kommentjeikkel... gratulálok.

2014. dec. 1. 03:26
 16/17 anonim ***** válasza:

kérdező, ezért felesleges törölnöd. sajnos ahogy írtam is, Magyarországon rengeteg buta ember van, aki elég gyengék érzelmi dolgokban. Egyszerű gondolkodásúak, ezért szinte mindig a szülők párját fogják, vagy "tiniproblémának" minősítik. ezért van ennyi primitív válasz.


és pont ezért van ennyi borzalmas szülő is az országban, mert minden érzelmi analfabéta gyereket vállal.

2014. dec. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, attól, hogy itt tíz sorban előadtad a hattyú halálát, az én véleményem még nem változik, mivel semmit nem tudok a helyzetedről. Csak annyit, hogy meglökdöstek. Feltételezem, ha komolyabb bántalmazás történt volna, nem a lökdösődés lélektani hatásait keresnéd, hanem a komolyabb bántalmakét.


Az utolsó válaszolónak pedig igaza van, mint belső szemlélő, nagyon jól leírta az adott réteget.

2014. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!