Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet, hogy már nem szeret az...

Lehet, hogy már nem szeret az anyám? Mit csináljak, hogy abbahagyja ezt? (többi lent) 15L

Figyelt kérdés

Egész évben valahányszor elmegyünk hárman valahová (az élettársa,ő és én),mindig csak azért visznek magukkal,hogy a kutyára én figyeljek és fotózzam őket. Ma is voltunk karácsonyi vásárban és minimum 2 lépés távolságot kellett tartanom,mert a barátja nem szereti a kutyámat. Elmentek inni egy forrócsokit és megkértem anyát,hogy hozzon nekem is (egy kiskori trauma miatt elég durván tömegiszonyom van,ezért félreálltam várni őket) erre visszajönnek és nekem nem hoznak. Amikor felhoztam,hogy nekem miért nem arra anya csak ennyit mondott: "Ha neked is kell,odamész,és veszel magadnak! És különben is,van pénzed?" Na most ez nagyon szarul esett,ráadásul utána a kutya odament a pasijához erre ő elkezdett velem üvölteni,hogy miért nem figyelek oda. (Berlinben vagyok,tehát senki nem értette) De olyan megalázó volt,hogy könnyeztem,ami miatt elfolyt a szemfestékem és anyám meg ez miatt ordította le a fejem,mondván,hogy én soha sehol semminek nem tudok örülni.


Ezeket a dolgokat egész évben elviselem (plusz,hogy idén elfelejtette a születésnapomat),de ilyenkor az ünnepek fele már eléggé fáj.



2014. nov. 30. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom ő ÉDESANYÁNAK tartja magát. Sajnállak miatta.
2014. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szánalmas viselkedés, őszintén sajnállak, hogy ilyen anyád lett.
2014. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,ő az édesanyám. De nem számit semmit mert van 3öcsém (ebböl 2 mostoha) de őket csak ritkán látjuk. De öket sokkal jobban szereti mint engem. Tavaly karácsonykor szabályosan zokogtam...A fiuk kaptak egy csomó jó cuccot (9éves tabletet a másik kettő 12 évesen samsung laptopot) én meg egy szimpla üdvözlőlapot,arra támaszkodva,hogy elment a pénz a fiuk ajándékaira. Tudom,hogy irigy vagyok meg minden,de én egész évben azért hordtam az ujságot,hogy most karácsonyra meg tudjam magam lepni egy használt laptoppal.
2014. nov. 30. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
És apukád nincs?
2014. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az élet néha nagyon kemény, de évekkel később visszagondolva majd rájössz hogy az élet azért próbáltat meg téged hogy sokkal erősebb legyél.Kitartás és keress magadnak barátokat, barátnőket akik el tudják veled ezt felejtetni.Sajnálom hogy ilyen édesanyád van.
2014. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A harmadiknak mondom,hogy van apám,de ő magyarban lakik. A negyediknek pedig csak annyit,hogy nagyon nehéz úgy barátokat szerezni,ha mindenki utál csak azért mert külföldi vagy..
2014. nov. 30. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező nagyon rossz helyzetben vagy..

Azt nem tudod megjátszani hogy apukádhoz,nagyidhoz költözz?

Illetve itt a facebook,internet,hová lettek a régi barátaid?

NAgyon sajnállak,születésnapot elfelejteni,és karácsonyra a másik két gyerek fenekét fényesre de te még egy puszit se....ez nem éppen jó anyát mintázó viselkedés(Apropó,ezekről édesapád,hozzátatozóid tudnak?)

2014. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudnak,de apám látni sem akar,rajta kívül meg nincs több rokonom magyarban.
2014. nov. 30. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!