Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az edesanyam nem szeret . De...

Az edesanyam nem szeret . De miert?

Figyelt kérdés
Meg soha senkiert nem szenvedtem igy mint az edesanyamert..egyszeruen nem ert meg ..egyszer szerelmes lettem igazan ,minden rozsaszin felho volt de valaki azt hazudta neki hogy megcsaltam s elhagyott hiaba eskudoztem hogy nem igaz nem hitt nekem es az edesanyam melette alllt , azt monta en vagyok a hibas ..tultettem magam rajta,egyedul de sikerult..ram talalt ujra a szerelem de megcsalt de edesanyam megint engem hibaztatott hiaba latta hogy faj nem erdekelte nem ertett meg ..en megbocsajtottam a paromnak ..de pl mikor megyek vasarolni es talalkozok a parommal mindig azt mondja hogy 'nem azert mesz hogy talalkozz hanem hogy vasarolj es ha keson josz haza agyon utlek' ...semmi sem jo amit neki csinalok..van olyan hogy ok nelkul nem hagy beken ..olyanokat mond meg hogy 'agyon utlek ,ugy megcsaplak..' es oszinten az faj a legjobban hogy mondja es ha megtenne nem a helye fajna hanem az hogy ezt megtudta tenni a sajat verevel ..mikor elmegyunk az uzletbe maguknak (apunak ) cigit s sort vesz de nekem semmit ...szulinapomra sut tortat ,kapok ajandekot kedvesek de szenvedek erte(k)

2014. szept. 30. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret anyukád, csak másképpen, mint ahogy te elvárnád. Nyilván félt téged, azért viselkedik úgy, ahogy. Amikor téged hibáztat, azt is csak azért, mert még nevelni akar, gondolom őszintén elmondta, hogy ő mit gondol és te pedig másképpen látod. Majd ha különköltözöl és éretteb fejjel tisztán látod a dolgokat, akkor fogsz rájönni, hogy szeretett, akkor is amikor azt hitted, hogy nem.
2014. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de mikor lassa hogy szenvedek nem erdekli..
2014. okt. 1. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Így leszel később strapabíróbb, szenvedés megerősít. Magában tuti, hogy sajnál és aggódik, csak azt akarja, hogy kemény legyél, az életnek nevel.
2014. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!