Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engem kevésbe szeret anyám?

Engem kevésbe szeret anyám?

Figyelt kérdés

Igazàból ketten vagyunk testvérek,egy hugom van. Mindig is vele foglalkoztak többet, Ő kapott többet stb. Lehet hogy Őt jobban szeretik? Ami ugye fura mert 2 lànyuk van és itt nàlunk annyira làtszik h Ő a kedvenc. Én igazàból mindig a sajàt fejem utàn mentem,engem nem tudtak annyira irànyítani,pàrban sem nekik tetszőt vàlasztottam,mert a pàrom és a szülei nem módosak,nem jàrtak egyetemre. És még sorolhatnàm...

Mit gindoltok? Csak én reagàlom túl?

Valahol belül érzem hogy nem szeretnek annyira,mint a húgomat. Meg én próbàlok nekik adni,kedveskedni,de vakahogy mégis a hugom az etalon.


2014. szept. 10. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyformán szeret benneteket! Neked nem kellene csak azért kedveskedned, hogy jobban érezd a szeretet. Arra gondolj, egy családba születtetek mindketten, ne légy féltékeny a testvéredre. Neked van gyereked?
2014. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny,félreértetted.:)

A probléma az hogy igazàból szereintem ha az embernek 2 gyereke van akkor mindkettőnek igazsàgosan kell adni. De nàlunk csak a hugom kap. Szóval ha nekem lesznej gyerekeim akkor erre oda fogok figyelni.

2014. szept. 10. 07:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak néha szarul esik belsőleg,úgy h én vagyok aki próbàlok kedves lenni stb belőlem mégsem kérnek. Szóval szar... De mindegy van egy édes pàrom akivel imàdjuk egymàst úgyhogy azért így elviselhetőbb,hogy leszarnak.
2014. szept. 10. 08:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazságosság nem fele-fele, hanem egyénre szabott "juttatás". Gondolj arra, hogy nem vagytok teljesen egyformák, mások az igényeitek, a szokásotok, az ízlésetek, Te magad írtad. Ha ebből a szemszögből nézed, nem látod-e esetleg másként?
2014. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok, de lehet, hogy anyukád a húgodat még kislányként, Téged meg nagylányként kezel, és ezt gondolod te a kevesebb szeretetnek.
2014. szept. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért hiszik a gyerekek,hogy a szüleiknek térden állva kell imádniuk a gyerekeiket,mégpedig egyformán.Na ez nem volt szép.De. Mindegyik gyereknek van egy jelleme, és ahhoz,hogy szeressenek,ugy is kell viselkedni. Visszakérdezek.Te valószínüleg kevésbé szereted a szüleidet,mint a hugod?? Mert az is feltűnik ám.
2016. febr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!