Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek baj, ha egy...

Szerintetek baj, ha egy gyerek nem kap játékot karácsonyra a szüleitől?

Figyelt kérdés

Barátokkal beszélgettünk erről. A 4 éves fiunk tőlünk mesehősös ágyneműgarnitúrát, könyvet és állatos mamuszt kap. Biztos vagyok benne, hogy mindegyiknek örülni fog. De a barátaink szerint a gyerek jobban értékelné a játékot; milyen dolog, hogy karácsonyra nem azt kap.


Ti mit gondoltok erről?


2014. dec. 7. 13:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező te nem voltál gyerek? Igen felnőttként úgy gondoljuk hogy a ruha, meg a hasonló szükséges dolgok fontosak. De egy 4 éves gyerek még a játéknak örül. Gondolom te is így érezted nem?
2014. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Amit leirtal, azok mind hasznosak, de ez olyan mintha a ferjednek zsebkendot, zoknit vagy nyakkendot vennel. Egy kicsi jateknak a kis gyerek nagyon orulne.
2014. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nagyszülőktől kap éppen elég játékot.

A mamuszért hetek óta nyafog, biztos örülni fog neki.

2014. dec. 7. 13:29
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen, meg még valamivel idősebben is a játékoknak örültem a legjobban.
2014. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is amondó vagyok, hogy szeretni fogja, és tetszeni fog neki az ajándéka, de valami apró játékot azért mégis. Rubik kocka ( Tescoban most úgyis akcióban van ), puzzle, lego - egyik sem igazán olcsó, de mégis játék, valamilyen szinten fejlesztenek is és biztos tetszene neki.
2014. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha mástól kap játékot, akkor teljesen rendben van ez így. :)
2014. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Végül is ha a többi rokontól meg játékot kap, úgy teljesen jó.
2014. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Én is játéknak örültem a legjobban.
2014. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Draga Kerdezo?

Ezt miert nem irtad a kerdesedbe bele?

2014. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%
Én soha nem örültem a csili-vili, mozgó-forgó drága játékoknak. A nagymama saját maga által készített rongybabája és a papa kis fa rekamiéja sokkal jobban tetszett. Nyáron sároztam a kerti csapnál, virágokból bő szoknyás királylányok lettek, akik a vízre tett fadarabokon utaztak. Begyűjtöttem a hangyákat befőttes üvegbe, hogy építsenek bolyt. A drága játékok csak a szülői híúság eszközei, a gyerek alighanem a nagyon áhított papuccsal fog játszani a legtöbbet.
2014. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!