Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyum eddig 150-200 ezret...

Anyum eddig 150-200 ezret koltott el csak gyerek jatekokra karacsonyra, hogy allitsam mar le?

Figyelt kérdés
4 unokaja van,ebbol 3 om az enyem,egy a hugome,de a legeslegjobb fisher price jatekokat vette meg,i pod a lanyomnak,es meg mi nem is vettunk semmit eddig mert amit mondokhogy eztakarom nekikvenni,anyam elszalad oszt megveszi
2013. dec. 2. 13:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha futja rá neki, had vegye. Ő dolga mire költi a pénzét.
2013. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

1. Hadd vegye, a saját pénzét arra költi, amire akarja.


2. Ne mondj neki ötletet, vedd meg, és tedd el. Ha kérdezi, mondj mást. :-)

2013. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem érdemes a leghiperebb cuccokat megvenni, mert nem tudják kihasználni. Illetve ne mondd meg neki, mit vennétek, akkor nem veszi meg. Örülj, hogy megteheti és vesz.
2013. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem anyósom dettó ugyanez. Ha anyám lenne ilyen, vele tudnék beszélni, de mivel anyósomról van szó félek hogy megsértődik.

Tényleg nem kell neki megmondani mit szeretnétek, főleg azt nem amit te készülsz venni nekik. Én már ebből okultam, pár éve a férjemnek is megvette azokat az ajándékokat amiket én akartam megvenni, nekem meg nem maradt több ötletem.

2013. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hat mar amit akartam nekik venni mindent megvette:) orulokk neki mert imadja oket tenyleg,de enyi penzt kiadni...
2013. dec. 2. 13:32
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Mondd, hogy szeretnél egy helyesírás szótárt venni magadnak :)))
2013. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Utolso,mivan savanyu a szolo?? Nincs ekezetem mert kulfoldon elunk
2013. dec. 2. 13:55
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát örülj neki...

Még mindig jobb mint az én anyósom, aki ha eljön mindig elviszi a kajánkat (példálózik, hogy nincs otthon kajája stb.) vagy célozgat, hogy milyen kevés a nyugdíj, fizessen már a férjem be neki ezt vagy azt. Aztán hónap végén meg mi is úgy kapargatjuk össze a pelekára valót:( Én nem bánnám ha lenne egy ilyen segítőkész nagyi:(

2013. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nálunk szintén az a helyzet hogy a kedves nagyi mindig üres kézzel jön. Most 8 hónapos a lányom, de mikor megszületett akkor hozott neki 1 rugit, nacit, felsőt.

Persze most jön a karácsony, hát mondta hogy ide adja a pénzt vegyünk amit akarunk. De a férjem mondta neki hogy nem hanem ő vegyen valamit. Erre kitalálta hogy vesz etetőszéket. Kérdezte milyet, elmondtuk milyet ne. Persze ő pont olyat akar venni, és akár hogy csavarja a dolgokat akkor is az lesz amit ő kigondolt.....

Így azt mondom hogy akkor inkább tényleg ne hozzon semmit. Amúgy nagyon jól esne ha néha hozna 1-2 meglepit.

2013. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
"mondokhogy eztakarom nekikvenni" "enyi" ezek közül egyikben sem az ékezet a hiba :) a legdurvább a "3 om".
2013. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!