Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom kislányt szeretne. Ha...

Párom kislányt szeretne. Ha fiú lesz nem is fogja szeretni?

Figyelt kérdés
Párom nyáron lesz 38 éves, én akkortájt fogok szülni. Reménykedik benne, hogy kislányunk lesz. De mi lesz akkor, ha mégsem? Félek, hogy csalódott lesz és nem fogja tudni szeretni. Vagy csak túl aggódom a dolgot?
2014. dec. 8. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha fiatok születik, akkor rettentő büszke lesz a kis trónörökösre. :)

Ne aggódj!

2014. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, én is kislányt szeretnék, és biztos kétségbe esnék, ha fiú lenne. Nem értek a fiúkhoz. Az viszont biztos, hogyha egyszer eljutok odáig, hogy tényleg babát tudunk vállalni, és fiú sikerül, szeretni fogom. Csak kicsit jobban félek tőle. No meg ha rajtam múlik megpróbáljuk még egyszer, hátha jön egy kislány is:) Szerintem a párod nem lehet olyan felelőtlen, hogy belemenjen a gyerekvállalásba, ha nem hiszi magáról, hogy ugyanúgy tud szeretni egy kisfiút, mint egy kislányt..
2014. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Ezt mirrt nem tole kerdezed meg?
2014. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

#1 - férfiként, akinek már született fia is meg lánya is: ez azért nem ilyen egyszeregy, ennél egy fokkal bonyolultabb...


Kérdező, nem kell paráznod azért túlzottan, ha szeretne gyereket, akkor a fiút is el fogja fogadni, meg szeretni fogja, persze... legfeljebb kell majd egy kis idő, hogy a jövőről szóló elképzeléseit a helyzethez tudja igazítani... (mellesleg én is inkább lány-párti vagyok)

2014. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Kedves Négyes, látszik, hogy férfi vagy, te sem érted...

Na, mindegy. :)

2014. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha olyan idióta mint az én apám volt,akkor nem.Már a kórházba se jött be mert lány lettem.3hónapos koromba le is lépett,soha nem láttam.Viszont az én párom is fiút várt,lány lett.másodszorra megkapta a fiút de a lányért jobban oda volt:))
2014. dec. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

A férjem kisfiút szeretett volna. Hát, nem jött össze neki...

Az ő indokai a következők voltak: csak fiutesói vannak, nem "ért" a lányokhoz. Hogyan fürdetné, pelusozná (mert mégiscsak lány, puncija van stb). Egy lánnyal nem lehet barkacsolni.

Nos, ehez képest két lányunk van. A naggyal focizik, barkácsol, mikor még kisebb volt simán kipelusozta (rájött, hogy ebben semmi erotika nincs, mikor már ott volt q baba, nem is értette miért kéne zavarban lennie).

2014. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

szerintem túlaggódjátok :)

mi megbeszéltük hogy nem szeretnénk tudni a nemét, csak ha majd megszületett. Akár fiú lesz, akár lány, teljes értékű kisbaba lesz :)

a ruhákat és játékokat is ennek megfelelően szerezzük be, később majd jöhetnek a csajos/fiús holmik.

Ha az én párom ilyen dolog miatt szomorú lenne, igencsak kiábrándulnék belőle.

2014. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!