Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? 18/F szuleimmel...

Mit tegyek? 18/F szuleimmel mindíg veszekszunk semmit sem fogadnak el ha valami bajom van már egyböl ordibálnak. Es sajnos ez nem most kezdodott. Evek ota ez megy es mar nem birom.

Figyelt kérdés
Igazàbol senki nem halgat meg nem ad senki egy ertelmes tanàcsot a baratnom is meg a szuleim is azt mondjak hogy nem beszelek veluk..nem mondok el semmit de mindenre megvan a magyaràzat.. kinek van kedve mondani is valamit amikor semmibe se nézik az embert? Lelkileg annyira ossze vagyok mar torve hogy azt senki nem hiszi el es kivulrol ez egyaltalan nem latszik..( ezt is konnyes szemmel irom..) magànyos vagyok nincs egy értelmes baràtom akivel akàrmit is megtudnek beszelni... es el sem tudjak kepzelni milyen rossz erzes. A kovetkezo lepes az a koltozes lessz.. es az a lepes az most jott el. Nem fogom tonkretenni magam 18 évesen.

2014. dec. 9. 03:55
 1/4 anonim válasza:
18 évesen én sem jöttem ki a szüleimmel, így érettségi után elköltöztem. Persze az anyagilag így sokkal nehezebb volt, de így a magam ura lettem, nem tartoztam elszámolással senkinek. Így 10 évvel később azért beláttam, hogy sok dologban igaza volt a szüleimnek, de ezt az embernek saját kárán kell megtanulnia. Én azt mondom, készíts pénzügyi tervet, s költözz. Amikor magadnak kell előteremteni a lakbért, kaját, tiszta ruhát más problémák egyből el fognak törpülni hidd el! ;)
2014. dec. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen megértelek, ha gondolod irj privátot.
2014. dec. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes. A szüleiddel veszekszel ? Nincs egy értelmes barátod se? Szerinted mindenkinek hozzád kell alkalmazkodni?
2014. dec. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt nem az alkalmazkodással van baj.Hidd el alkalmazkodok én elég sok fele. Igen sajnos nincs egy értelmes barátom akivel ezeket megtudnám beszélni.
2014. dec. 9. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!