Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a fiatokra...

Mit szólnátok, ha a fiatokra a konyhában nyitnátok rá egy osztálytársával?

Figyelt kérdés

Ma sajnos én kerültem ilyen helyzetbe és eléggé megalázó volt, de a fiú szerint ne csináljak ebből ügyet.

Nem kellett ma bemennem a suliba, mert tegnap kaptam mára is igazolást és elmentem az egyik barátomhoz, akivel kicsit bonyolult a kapcsolatunk... Mindketten többet akarunk a másiktól, csak félünk kimondani.


Ott voltam délelőtt és a konyhában meglátott minket a mostohaapja, amikor a fiú a blúzomat próbálta kigombolni... Ott csak elnézést kért a zavarásért, meg hogy csak egy számla kell neki, amit a barátom anyukája a konyhaablakba tett. Utána el is ment, én pedig legszívesebben elsüllyedtem volna.


Félek, hogy esetleg emiatt rossz véleménnyel lesz rólam bárki és ezt nem szeretném.


2014. dec. 9. 14:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Miert lenne ezert rossz velemennyel barki? Nincs abba semmi gond hogy gimi helyett feljarsz kamatyolni.
2014. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Azt tenném amit ő is tett. Elnézést kérnék és már mennék is. Nyugi semmi eget rengető nem történt.
2014. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan, nem rolad lesz rossz velemennyel, hanem a mostohafiarol joval ;)
2014. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
"Miért nem tudják a szobájában intézni?!" Kb. ennyi :)
2014. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk szerencsésebb lett volna ott és akkor témázgatni, ahol és amikor

1. vagy nincs senki otthon rajtatok kívül;

2. vagy a barátod szobájában vagytok, ahová kopogás nélkül valószínű nem nyit be a nevelőapja.


Ha amúgy nem ellenzi, hogy ilyet tegyen a barátod, akkor valószínű nem csinál belőle ügyet (férfi-összetartás), de szerencsésebb lenne, ha ti máskor betartanátok, amit följebb írtam. Szóval, vonjátok le a tanulságot, de ne problémázzatok rajta sokáig.


Amúgy, neki is kellemetlen lehetett, de nyilván túltette magát rajta.

2014. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Általában a szobájában vagyunk, csak lementünk megnézni, hogy van-e valami kaja, vagy rendeljünk-e és akkor elkezdett vetkőztetni, én meg azt sem tudtam, mi van.

A mostohaapja meg előtte nem volt otthon, csak hazaszaladt valamiért és mi nem hallottuk az autóját a bejáróban.

2014. dec. 9. 14:49
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugi. Nem lesz semmi gond.
2014. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem az a probléma hogy rajtakapott titeket, hanem hogy lógsz az iskolából és ehelyett kettyintesz. Inkább emiatt kéne süllyedezned... Az meg hogy szerzel igazolást max jogilag ment fel, erkölcsileg semmiképp.
2014. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
4.8-as átlagom van, egy felső- és egy középfokú nyelvvizsgám van, 2 tárgyból már leérettségiztem, egy harmadikból idén fogok... Ja, akkora szégyen vagyok, hogy mindjárt elásom magam.
2014. dec. 9. 15:07
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Igen persze tudjuk, itt a gyakorin minden ledér életű lánykának 4,8 meg 5ös átlaga és több nyelvvizsgája van.
2014. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!