Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ha a fiatok ezt mondaná...

Szülők ha a fiatok ezt mondaná mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
"Tudjátok barátnőm van,de nem az akire ti gondoltok,nagyon szeretem őt és titeket is,de ha rosszindulatú megjegyzést mondtok vagy kibeszélitek akkor onnantól én már nem vagyok a fiatok." Még nem mutattam meg a barátnőmet és félek hogy nem fogják kedvelni annyira mint az előzőt.
2014. nov. 23. 21:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj. A szülők azért tisztában vannak azzal, hogy tizenévesen valszeg nem életed párját fogod nekik bemutatni. Majd annak is eljön az ideje, de akkor ez a kérdés benned fel sem merül majd.
2014. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
2 fiam van és egy lánykám. Ha ezt mondaná a fiacskám... Megígérném, hogy normális leszek a szerelmével és ezt tenném, ha belezöldülnék akkor is. Kérném mutassa be szeretném megismerni. ( bár 7 éves a nagy, a pici még csecsemő... Hála Istennek:))
2014. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Tyű, te jó ég, kissé indulatos ez a mondat.

Mi az, hogy "nem az, akire ti gondoltok"? Te 15 éves vagy, ő meg egy negyvenes családanya?

2014. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kissé túl támadó.
2014. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
19 vagyok,igazából nem azt a lányt mutatom be akit ők remélnek,na a lényeg nyáron randiztam egy lánnyal,de barátságnál nem lesz több mert egyikünk sem érez többet,de a szüleim remélik hogy több lesz köztünk,és ez miatt félek a reakciótól és igen lehet kicsit támadó.
2014. nov. 23. 21:19
 6/27 anonim ***** válasza:
15%
Namost ha nem a barátnőd, akkor miért akarod a barátnődként bemutatni? És ha a szüleidnek valaki nem tetszik, akkor miért kell megszakítani velük a kapcsolatot?
2014. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Mit mondanék? "Állj le a drogokkal fiam. Menj aludni, majd reggel megbeszéljük. "
2014. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a suliban megismertem egy lányt aki érdeklődik irántam és nekem is tetszik a lány és talán lesz is valami,de a szüleim még mindig azt remélik hogy a másik lánnyal akivel csak barátok vagyunk azzal lesz valami,
2014. nov. 23. 21:36
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon úgy hangzik, mint a "bammeg medve a létrádat" vicc.

Szerintem ha ezzel indítasz, akkor már eleve elásod a lány esélyeit. Lehet, hogy a szüleid mézes-mázosak lesznek vele, de utálni fogják, mint a bűnt.

2014. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rögtön olyanokkal előhozakodni, hogy "nem vagyok a fiatok"..ne essél már azért túlzásokba..
2014. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!