Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehet ellene, ha egyszerue...

Mit tehet ellene, ha egyszeruen utalok beszelni az anyammal?

Figyelt kérdés

Minden nap tiszta ideg vagyok, sirok,ha vele beszelek. Csinal valamit, megkerdezi a velemenyemet, es mikor elmondom rogton tamad, uvolt, ordibal velem, hogy egy taknyos pulya vagyok, o az idosebb, fogjam be a pofamat. Az anyosa, aki persze nagymamam, velunk lakik, minden nap panaszkodik nekem, hogy anyam ilyen meg olyan, es mikor barmikor elmondom a velemenyemet, nagyanyam inkabb hallgatna, elvegre semmi koze hozza, folyton engem tamad, hogy hallgassak, fogjam be a szamat, ne veszekedjek. Egyszeruen nem lehet anyammal normalis hangnemben beszelni, ahogy erzi, hogy en lennek folenyben, vagy barmi, rogton felemeli a hangjat, uvoltozik.

Azt, hogy akkor koltozzek el, miegymas legyszives mellozzetek, mivel nem megoldhato. Hogy miert nem tartozik masra, de nem megoldhato, aki ezen akar lovagolni, inkabb ne is irjon.

20L


2014. dec. 13. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy erről nekem nincs véleményem.
2014. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem is csak errol van szo, mivel nem vagyok olyan, hogy folyton utana jarkalok, hulyeskedek anyammal, ezert folyamatosan bunkon viselkedik.

Apas vagyok, vele barmit meg tudok beszelni, normalis hangnemben, erteles tanacsokat ad, nem olyasmit mint anyam, hogy vagjam xy pofajaba, amit gondolok, le se szarjam az embereket...

2014. dec. 13. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne beszélgess vele és kész, ha ennyire unintelligens.
2014. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha ilyen jóban vagy apuddal nem tudnál hozzáköltözni?

Am. nekemsem normális az anyám,teljesen kiidegel,pedig neki csak én vagyok,és nekem csak ő,és ezt nem tudja felfogni!

Bezzeg amikor elköltöztem,akkor szentté változott,ahogy visszaköltöztem,3 hónap és folytatódott minden előlről!

2014. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!