Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a francot tegyek anyámmal?

Mi a francot tegyek anyámmal?

Figyelt kérdés

Halihó


Anyámnak bűzlik a munka 3 éve otthon azzal tölti a napját felkel a szintén munkanélküli fa*zijával leülnek az asztalhoz és cigit töltenek.

Én én 17 évesen ,nem nagyon tudok semmit tenni , két munkanélküli segélyből "élünk" és egy gyerektartásiból,amiből kb semmit sem látok,mert az arra megy,hogy napi szinten dohányboltba járnak,és benzinkútra mert megtöltenek 1-1 doboz cigit (ami fél-néha 1 napig tart) és beülnek az autóba és autóznak a városban.

Erre megy a pénz,míg nekem csapvizet kell innom ,és zsíroskenyért ennem.

Elmentem dolgozni mert nagyon unom.

95.000ft-ot keresek.

szeptemberben nem fizettek ki mert a számlámmal volt valami és nincs kp-s kifizetés,most hónapban kaptam meg a szeptemberit és októberit.

190-et kaptam két hónapra,amiből úgy terveztem,hogy márciusig kb megleszek.

Mire az várt otthon,hogy a töltőn lévő telefonomra jött az SMS ,hogy jött az utalás,és költői kérdés várt : 170-et szépen adjak oda,mert szűkös a helyzet,nincs pénz,tartozások vannak,számlák és a fő része "egy számlán élünk"

Mire nemet mondtam és kaptam 1 választ : akkor nem muszáj ott laknom.

Ez mi?! ilyet hogy?!

Erre csak annyit tudtam,hogy elmentem apámhoz du. 6-kor elindultam és kb éjjel 2 -re értem fel (ő kamionozik de a kulcsot elárulta hol van).

Ez milyen dolog,hogy nekem 270km-t kell robogóval mennem,mert ők igényt tartanak az én fizetésemre amit eldohányoznának,innának,autókáznának.


2014. nov. 18. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de jól tetted hogy elmentél apádhoz, ha teheted maradj is ott, persze onnan nehéz lesz bejárni dolgozni, de biztos találsz ott is valamit. Anyádnak meg ne adj pénzt!
2014. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz apukádhoz költözni?

Ilyen távolságban persze ez suli/munkahelyváltást jelentene, de talán ez még így is megérné.

2014. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

ha otthon laksz akkor teljesen termeszetes hogy hozzajarulsz a kozos koltsegekhez. A merteken persze lehet vitatkozni.


A havi 95e-bol en olyan 30e forintot adnek haza.

2014. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyökér az anyád! Bocsi, de ezt nyilván te is tudod...

Jól tetted hogy leléptél. Én is ezt tettem volna. Suli mellett hétvégente tudsz dolgozni? Jó tanuló vagy? Csak megsúgom, hogy érettségi után, ha egyedül laksz, és önfenntartó vagy, akkor több pontot kapsz az egyetemen! :D


Komolyan sajnállak! Sajnállak, mert én is hasonló helyzetbe voltam, csak én 15 évesen. Anyámnak az eszét elvette az éppen aktuális pasi, aki kihasználta minden értelembe majd továbblépett. Úgy látszik ez életforma 38-45 éves korban....

2014. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

hol kapsz te 17 évesen 95.000-et?


de komolyan, nem bántásól kérdezem, mert 22 évesen szakmával minimálbért kapok 77.000 ft-ot.

2014. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
30ezret adnál haza? Azért, hogy elcigizgessék? Kétlem, hogy számlára menne meg tartozásokra. Egye meg anyuka azt, amit főzött magának...
2014. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
már bocsánat, de mitől lenne természetes, hogy a fiatalkorú fizessen az eltartásáért? aki gyereket vállalt, az tartsa el MINIMUM 18 éves koráig, és ne a gyerekével fizettesse ki a számláit. undorító.
2014. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdező világosan elmondta, hogy márciusig akarta kihúzni 190-ből. Am bloc nem minden hónapban kap ennyit, csak idénymunkás. Egyébként érettségiig, vagy amíg kapja a gyerektartást, illetve családit, addig köteles a szülő eltartani a gyerekét, feltéve ha még nem múlt el 18, ugyanis az ő gyámsága alatt van.
2014. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!