Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki a fene az, aki ebben a...

Ki a fene az, aki ebben a kategóriában állandóan mindenkit lepontoz?

Figyelt kérdés

Függetlenül a válasz milyenségétől.

Nem vagyok ráizgulva a pontokra, de valakinek ez tényleg szórakozás?


2014. dec. 14. 10:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

igen, van, akinek az :)

Én itt leginkább olvasok, válaszolni családtámogatási, tb-s, munkajogi kérdésekre szoktam, mert ehhez értek, de minden helyes válasz le van pontozva... nem hat meg.

2014. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Én is 75-ről süllyedtem idáig, de nem baj. Bántó, sértő dolgokat nem mondok, csak viccelek néha. Ha valakinek ez okoz örömöt, akkor soha ne legyen nagyobb öröme.
2014. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Az erre szakosodott aberráltak pontoznak, 'mint az örült ki letépte láncát'. A toplistán látható, ki az aki ebből gyűjt pontyokat, ki az aki kérdésdömpingből stb.
2014. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

Nemcsak ebben a kategóriában.

Van, aki ezzel akarja a saját pontszámát felvnni, ugyanis egy értékelésért lehet pontot kapni. Meg olyan is van, akinek az a legnagyobb öröme az életében, hogy lepontoz és ezzel másokat mérgesít.

Az ilyenek igen szánalmas lények, csak lenézni lehet öket.


Szóval nem érdemes mérgelödni rajtuk, mert ezzel csak örömet okozol nekik.

2014. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Eszre vettem hogy mindenki ha azzonos valaszt ad, akkor is le van pontozva.

gondolom valaki csak benez es hasrautesre elkezd lepontozni mindenkit, olya aki esetleg meg velemenyt sem irt!


nem baj az a lepontozonak, legalabb ebbe had lelje az õrõmet mar ha masba nem tudja.😊 biztosan nem valami kedves, joindulatu ember teszi ezt.

2014. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
én
2014. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

ezen én is szoktam gondolkodni

szerintem vannak olyan kérdések, ahol a kérdező kiír valamit, általában egy megbotránkoztató kérdést, de nem reagál rá, és akármilyen hasznos válaszok is érkeznek, sorra le vannak pontozva, ilyenkor szerintem a kérdező több felhasználófiókkal lepontoz mindenkit, mivel egy ember nem képes elérni ekkora negatív %-ot

aztán ott van a másik fajta, aki tényleg azért csinálja, hogy az övé legyen magasabb, de ezzel hosszú távon nem ér el semmit, mert saját magát is eltünteti a süllyesztőben

a harmadik típus, pedig a megkeseredettek, akik itt élik a nyomorukat

2014. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Ezt már én is észrevettem,89%-ról csúsztam le.

No nem ez életem legnagyobb baja,de elég zavaró hogy igyekszem hasznos,érthető választ adni,erre le vagyok pontozva és nem értem miért.

Arról nem beszélve,hogy sokan összekeverik a lájkolással,csak ez nem arról szól hogy tetszik-nem tetszik,hanem hogy hasznos-e vagy nem.

(arról meg nem is beszélve hogy olyan kérdést tesznek fel,ami szimplán csak véleményezést takar,de ha valaki egy negatív választ ad,ég-föld szakad.)

2014. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

Ja,és nem csak itt,én leginkább az állatokban vagyok otthon,de ott is sorra le vagyok pontozva.

De hát igen van akinek ez a szórakozás,az hadd örüljön a fejének,legalább boldog.

2014. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Akkor kéne csinálni egy "pontozz fel" nevű topikot, ott meg mi élvezkedhetnénk. Akinek lecsökkent a pontja ok nélkül, az bemehetne oda, és mindenki nyomna neki egy zöldet, míg fel nem hízik az eredeti állapotra.
2014. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!