Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50,60 ccm es kategóriában...

50,60 ccm es kategóriában melyik a legjobb motor? Ami aránylag gyors, strapabiró vagyis nem kell állandóan szerelni és nem fogyaszt egetverően sokat!

Figyelt kérdés

#ccm #ben melyik
2013. okt. 28. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Mind az ha nem veszel valami öreg szart.
2013. okt. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! Mások véleményét is kérem!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 28. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre nehéz konkrét választ adni, mert mindenkinek más jön be. Van, aki a robogók közül mondana típust, és van, akinek a váltósok jönnek inkább be.


Az én magánvéleményem az, hogy ennél a kategóriánál a legfőbb dolog az ár/érték arány. Sose adnék egy 50-es motorért 80-100 ezer ft-nál többet, de már a 100-ast is fájdalmasan pengetném ki. Úgyhogy a magam részéről a legjobbak a Simson, Jawa Ideal, Jawa Mustang, és hasonló 50-es társaik. 40 ezerért megkapod, és nem tud annyival kevesebbet, mint amennyivel többe kerül pl egy Aprilia sr50 vagy rs50, esetleg Derbi Senda.

A megbízhatóság más dolog. Én 3 évig használtam Simsont napi szinten munkába járásra, sose volt semmi baja, nem állt meg az út szélén. Csak karban kell tartani, és megfelelő, lehetőleg gyári cuccokat használni.

2013. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2013. okt. 29. 09:03
 5/5 A kérdező kommentje:
További véleményed!! tanácsok?
2013. nov. 4. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!