Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem az anyukámmal!...

Összevesztem az anyukámmal! Nem tudom mit tegyek, mivel engeszteljem ki? segítség? Nála egy szimpla bocsánat keres nem eleg. Az előbb lementem hozza de nem tudtam mit mondjak es o se mondott semmit?

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Alkalmazd amit eddig. Hiszen tudod, mi eleg, ha egy szimpla bocsanatkeres nem.
2014. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy min vesztetek össze, és mit vágtatok egymás fejéhez, ezeket gondold át először. Amúgy, szerintem ha már egyszer lementél hozzá, akkor megtetted az első lépést, én várnék egy keveset, aztán újra próbálkoznék.
2014. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És ha szavakkal nem megy, akkor tettekkel is próbálkozhatsz (mondjuk segíts neki abban, amit éppen csinál, vagy keress valamit, amiben segíthetsz). Vagy kedveskedj neki valamivel.

(#2-es voltam)

2014. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) azt hiszem megoldódott :)
2014. dec. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!