Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fan-Made előzetesek tulajdon...

A Fan-Made előzetesek tulajdonképpen min alapulnak? Honnan szerzik hozzá az információt, a képsorokat, ha csak, , szimpla'' rajongók? Pontosan mik is ezek?

Figyelt kérdés

Most láttam egy fan-made trailer-t és eszembe jutott par kérdés. Ezeknek tényleg van valóság alapjuk? Honnan szerzik a rajongók az információt, képsorokat? (Ha jól tudom a fan-maid trailer azt jelenti, hogy a rajongók által keszített előzetes) tényleg ez lesz a sorozatokban a továbbiakban? Kérem , ha valaki jobban ért ehhez válaszoljon. Erről a videóról lenne szó: [link]

Előre is köszönöm:)



2014. júl. 23. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban az előzö részekből vannak összevágva jelenetek és úgy vannak válogatva hogy legyen valami összefüggés köztük és utalás arra h a készítő szerint mi fog történni..

az ilyen Fan-Made vidiókra ez a jellemző. a sorozatokból, filémekből válogatnak jeleneteket és öszevágják. De eléggé látszik, hogy küönböző időkből vannak összerakva. Ezeknek nincs teljesen valóság alapjuk. A készítő elgondolja hogy szerinte mi fog történni és ahhoz kapcsolódó jelenetek keres mintha tényleg arrol a helyzetről beszélnének.. :)

2014. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi:( pedig már nagyon örültem, mert a kegtöbb részre emlékeztem ami benne vaolt, viszont az utolsó 35 mp-ből semmire, ezért hittem azt...na akkor megyek reménykedni:) koszi a választ:)
2014. júl. 23. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!