Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nos lenne egy kérdésem szerint...

Nos lenne egy kérdésem szerintetek menen az Assasin's Creed Revulation a gépemen adatok: Win7 Professional 32-bit CPU:Intel Pentium E5300 @ 2.60GHz RAM:2, 00GB Szimpla-csatorna DDR2 @ 403MHz és ahely megvan hozzá csak ezekben nem vagyok biztos?

Figyelt kérdés
Nos a másik kérdés azt inkább elhalasztom mert ahoz kell a válaszotok is szóval várom válaszotokat és pls válaszoljatok gyorsan már nagyon játszanék

2013. júl. 15. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
VGA-d milyen?
2013. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudtommal a VGA=Videókártya és a Videókűrtya másnéven CPU szoval azt is leirtam
2013. júl. 15. 21:04
 3/7 A kérdező kommentje:

Vagy ha nem vagyok benne biztos már nem ma vettem a gépet szóval....meg nem is vagyok olyan gépzseni mármint processzor meg ezek terén.... de lehet összekevertem a VGA-t a Grafikai teljesitményel szóval azért azt is leírom:ASUS VW193D (1440x900@60Hz)

Intel G33/G31 Express Chipset Family (ASUStek Computer Inc)

2013. júl. 15. 21:13
 4/7 benkie_98 válasza:

[link]

vesd össze a sajátodéval és meg tudod :D

2013. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Menne?? :D:D Azért kérdésbe válaszolok mert nem tudom hogy a gépem procija meg alkatrészei jók e tehát így ilyen téren az alkatrészek összehasonlításába meg hogy melyik a jobb meg rosszabb azt nem tudom eldönteni ha tudnám nem raknám fel a kérdést:)De szerintem menne illetve így utólag és egyben a második kérdés is lenne hogy a Call of Juarez Gunslinger menne rajta? :D
2013. júl. 20. 12:55
 6/7 benkie_98 válasza:
ugyan ugy itt van vesd össze :D : [link]
2013. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áh az őrületbe kergettek ezzel!!:D A játék gépigényét is meg tudom nézni csak azt nem tudom hogy a proci sszab melyik jobb stb....!Szóval pls igenel vagy nemel válaszoljatok :D
2013. júl. 20. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!