Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátnőm azt mondta, hogy...

A barátnőm azt mondta, hogy akárhány barátnőm lesz mindegyik titokban féltékeny lesz a fiamra aki nem től van, ez igaz?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatosan? Van egy fiam aki nem a barátnőmtől van és azt mondja nem tehet róla, de nem tud normálisan vislekedni vele mert alapból féltékeny rá és nem szereti. Ez engem zavar. Azt mondta, hogy ilyenlesz a többi nő is ha más barátnőm lesz. Ez igaz szerintetetek? személyes tapasztalat? Van egy közös gyerekünk is és mindig azt mondja, hogy őt nem szeretem annyira mint az előz kapcsolatomból lévőt ai velem él. Arra akar kilyukadni, hogy adjam vissza az anyjának vagy ilyesmi, de az anyja elhagyta és nem is érdekli a gyerek. Vélemény?

2014. dec. 15. 23:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Igazán most kell a fiad mellett kiállnod és nem magára hagyni,mert valószínű,hogy ezt az egész szituációt ő is érzi/tudja!

A fiad milyen,hogy kiváltja belőle a féltékenységet?

Jó/rossz magaviseletű, kicsi vagy tini? Te hogy érzed,hogy viszonyulsz a gyerekeidhez?Különbséget teszel köztük?

2014. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Normális barátnőt kell választani.
2014. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Barátnődből hiányzik az empátia. Nem minden nő ilyen. Van, aki intelligensen, felnőtt módjára is hozzá tud állni egy ilyen helyzethez. Ki kell állnod a gyermeked mellett, mert neki csak te vagy, ha jól értem. A barátnőd abnormális birtoklási vágyának ne legyen a kisgyerek az áldozata!
2014. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Azért mondja ezt mert ő ilyen és nem tud mást elképzelni és ez nagyon szomorú.

Az emberek többsége kicsinyes és féltékeny. Nem is értem, mi a f..nak kezdenek olyannal, akinek gyereke van ha egyszer nem tudja elfogadni. A világ legaljasabb dolga szétfúrni egy szülőt a gyerekétől.

Sajnálom a fiad az ilyen nő tényleg egy mostoha!

Sajnálatos női gyarlóság, hogy az imádott pasi már másik nőnek is csinált egy gyereket és nem tudja elviselni, hogy nem ő az első, egyetlen babamama.

Ki sem kezdtem volna vele. Szerintem állj egy kicsit a sarkadra és mondd el neki, hogy ha az ő gyerekére mondaná ezt a legújabb pasija akkor, milyen képet vágna hozzá?

Az a gyerek nem tehet róla, hogy megszületett viszont te tehetsz róla, hogy ne legyen rossz gyerekkora. Asszonykát állítsd le és kérd ki magadnak a gyanúsítgatást és megkérdezhetnéd, hogy ilyenkor hol van az a fene nagy női empátia meg egyebek.

Engem nagyon nem zavart, amikor egy pasimnak gyereke volt remekül kijöttünk, ő volt, van, lesz el kellett fogadni és kész.

Nem is a gyerek a probléma hanem az ha az ex kellemetlenkedik. Szerencsére nálunk ilyen nem volt.

A barátnődre ráférne egy kezelés mert komoly gondok vannak az önértékelésével.

2014. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, jól látjátok. A gyerek még kicsi óvodás, de nagyon ragaszkodó, nagyon apás. Valamilyen szinten átvert vagy megváltozott nem tudom, de ameddig a másik meg nem szültett normális volt vele. Kiállok a nagyobbikért és ki is fogok, de neki ez se tetszik mert ezért nem vagyunk most együtt, mert ő nem tudja elfogadni és ezért még én vagyok a hibás, hogy akkor miért nem vagyok a kisebbikkel. Úgy fogalmazott, hogy ha már a nagyobbiknak nem lehet rendes családja akkor a kisebbiknek legyen.
2014. dec. 15. 23:41
 6/24 anonim válasza:
94%
bocsi tesó...de te egy érzelmileg éretlen nőt csináltál fel...ekkora baromságot...édes istenem...önző hülye egy nőszemély
2014. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
De legalább te értelmes vagy. Az én exem felesége megtiltotta, hogy találkozzanak a fiammal. És ő a nőt választotta.
2014. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
91%
#7-es...apukám mostani felesége is kitiltott a házukból...apa hagyta is... most meg apai nagyival csinálja ugyanezt...és azt is tűri...
2014. dec. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%

én máshogy látom


soha nem engedném, hogy akárki kisgyerek miattam sérüljön

viszont más gyerekét tényleg nem tudnám soha úgy szeretni, mint a sajátomat, més a mosolyának sem tudnék úgy örülni, viszont ha rajtam múlna, más gyerekét is megvédeném ha kell.

2014. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

9: Egyértelmű, hogy a saját gyerek az mégis a saját, az mindig sokkal közelebb áll az emberhez mint másé, bármennyire is kedveli.

De féltékenykedni egy gyerekre, nem kedvesen viselkedni már nem normális. Választott volna szűz pasit.


Amúgy meg gondoljon már bele, ha a szétmennek, a nő ottmarad a fiával, mit szólna, ha az j párja lenne bunkó a gyerekkel, mert csak...

Nekem az első barátomnak volt gyereke, tudtam vele normálisan és kedvesen viselkedni.

2014. dec. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!