Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vagyok közutálat tárgya...

Miért vagyok közutálat tárgya itthon, amiért találkozgatok titokban egy fiúval?

Figyelt kérdés

Eddig csak a két legjobb barátnőm veszett össze velem emiatt, de ma anya is, mert tegnap itt voltak és elmondták neki.

Szóval anya is haragszik, mert hogy mi az, hogy ezt neki nem mondom el, a nővérem is, merthogy ő mindig elmond nekem mindent és a legjobb barátnőim is, mert miért titkolózom előttük.


De Istenem, anya mostanában alig volt itthon, volt, hogy napokig elkerültük egymást (nem szándékosan), a tesómmal sem találkoztam sűrűn, a legjobb barátnőim pedig eléggé elhanyagoltak, mert nekik eddig is volt barátjuk, nekem pedig nem és így óhatatlanul voltam olyan dolgok, amikhez én nem tudtam hozzászólni, vagy egy duplarandin én nem csatlakozhattam 5.-nek.


De nem is ez zavar, hanem a reakciójuk... Mintha kb. embert öltem volna.

A nővérem is rögtön kérdezte, hogy kicsoda, a gimimbe jár, vagy más egyetemista esetleg. Meg hogy majd rájön úgyis, hiába próbálom titkolni.


Anya megsértődött és fogalmam sincs, hogyan engeszteljem ki őt/őket.

De miért csinálják ezt? Miért nem dönthetem én, mikor szeretnék erről beszélni velük?


17/L


2014. okt. 9. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
igen
2014. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
?
2014. okt. 9. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha már egyszer titkolni akarod, legalább csináltad volna jól és titkoltad volna el teljesen. Ha meg már úgyis tudják, hogy van valakid, akkor mit titkolózol?

Ez szerintem is nagy hülyeség, meg tudom érteni a körülötted élőket.

2014. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Annak mondod el, akinek akarod.
2014. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azért, mert kavart a nővéremmel és az egyik legjobb barátnőmmel is.

Meg szeretném, ha egy ideig még nem tudná mindenki körülöttünk, hogy néha találkozunk.

2014. okt. 9. 16:09
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
szóval végigdugja a hozzád közelállókat ... én sem lennék rá büszke
2014. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha titokban találkozol vele, akkor hogy hogy mindenki tud róla? :S
2014. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kavart velük? Szép kis család! _D
2014. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy olyan kapcsolatnak nem jósolok jó véget, ahol a srác már kavart a tesóddal is meg egy barátnőddel is.

Megjegyzem szép kis barátnők, akik elmondják a titkodat másnak és itt most lényegtelen, hogy kinek. Ennyit arról, hogy kire bízhatod a titkaid, leginkább magadra, ezt most megtanultad.

Esetleg elmondhatnád, anyukádnak is, hogy nem titkolni akartad, de keveset találkoztatok és még nem alakult ki minden, hogy nagydobra verd.

2014. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet azt hiszik, hogy esetleg egy jòval idösebbel talàlkozol, vagy valami drogos alakkal.

azt nem írtad, hogy a növéred vagy a baràtnöd kötödött e a fiúhoz. mert ha igen, akkor föleg a növerednél, elég kínos így. lehet évekre megromlana a viszonyotok emiatt, ha szereti is még a sràcot. de ha nem volt komoly, meg van is esetleg kapcsolata, akkor nem olyan vészes.

ha még nem vagy biztos mit akarsz a fiútòl,meg tartòs lesz e, addig tényleg ne mondd el.

2014. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!