Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez igazsagtalan velem szemben?

Ez igazsagtalan velem szemben?

Figyelt kérdés

eloree bocs helyesirasert

Na 12 eves lany vagyok a tesom 17fiu

A szuleim a tesomnak mindent megvesznek pl 63 ezres telefont.79 ezres playstation 3at a jatekokkal egyutt kb 150ezer mert minden jatok hozza 15 ezer fejenkent

egy csomo 30ezres telefont

es en ezt kaptam;17ezres myaudio tab series 7 (3 honap utan dobhattam ki es azt tavaly kaptam) kaptam egy kis szar telot 10 ezerert

meg par csomag gumit aminek az ossz osszege kb 5ezer

mast nem nagyon kaptam na jo meg par kutyas ujsagot mely darabja 495ft

meg par plussot amik kb fejenkent 1-masfel ezer forint es kb 5 plussot kaptam 2 ev soran (10 eves koromtol) ne hullyezzetek le mert szeretem a plussoket.JA majd elfelejtettem kaptam tavaj 1000ft ert egy degut es anyumek nem kepesek ketrecet venni neki meg tarsat mert ok szerint tul draga a tesomnak meg egy jatek kerul annyiba jajj en ezt nem ertem

Mit csinaljak most?:-(:-(


2014. dec. 19. 23:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%
XDDDDDD
2014. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Hát, ez szívás. És még nyomorult degu is szabadon rohangál, mert nincs ketrece. Használd el azt a pár csomag gumit, és szarj az egészre. :DDDDDDD
2014. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
Te is sokmindent kapsz! ;))
2014. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
de a degunak van csak az akvarium
2014. dec. 20. 00:04
 5/39 anonim válasza:
81%
XDDD hát ez nagy szívás kiscsaj
2014. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%
Tesod hamarosan kirepul a feszekbol, es akkor már semmit nem fog kapni anyukadektol mivel lesz keresete es megtud majd maganak venni mindent. Es akkor majd csak Te fogsz tőlük kapni ajandekokat, raadasul több is jut majd rád mert tesod 'kikerul a költségvetésből' . szerintem próbálj meg így hozzá állni :) raadasul ő már idősebb jobban tud vigyázni egy drága tekefonra peldaul. Fel a fejjel!
2014. dec. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
csak az én szemem akadt meg a "pár csomag gumi"-n??? :D
2014. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
89%

Te is kapsz dolgokat. A playstationt meg gondolom nem csak ő használja.


(a gumi részen én is megakadtam egy pillanatra, de szerintem arra a karkötőkészítő akármire gondol a kérdező)

2014. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
85%
A gumival kösd meg a degut ne rohangáljon a lakásban, ha már nincs ketrece. DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Minek egy 12 évesnek drága telefon? Na látod van degud, mire elszakad a gumi és megszökik addigra te is kapsz majd telefont. :D DDDDDDDDDD Nem szokott bemászni a bútorok alá az a degu? Kösd ki a francba mit rohangál a kis köcsög? :DDDDDDDDDDD
2014. dec. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
54%
De jó,hogy ez a fő gondod!Tudod,hány olyan gyerek van az országban,aki hálás lenne még az ételért is,amit kap,mert épp éhezik?
2014. dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!