Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem igazságtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalan ez a világ a férfiakkal szemben párkapcsolati szempontból?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott,hogy már a lányok 90%-a számára férfi=izom.Ez az egyik legigazságtalanabb elvárás.

Mert azt jelenti,hogy nincs olyan fiú,aki vonzó,izmos alakkal születik,hanem mindenképp éveket kell szenvedni az edzőteremben az eléréséhez.

Ezzel szemben rengeteg lány szexi,vékony alakkal rendelkezik mindenféle belefektetett munka nélkül!

Nálunk is gimiben a legvonzóbb csajok tesin is csak a lelátón vihogtak,semmilyen sportot nem űztek,csak kajtatták az izmos fiúkat a focipályán.

Most akkor hogy is van ez?

Persze nem minden csajnak adatik meg az ilyen alkat,hozzáteszem elég soknak...

Aztán ott van még a jóképűség,a magasság...akiben legalább 2 nincs meg ezek közül,az a szemükben csak egy selejt gyökér,akihez hozzá sem kell szólni,rá sem kell nézni,nehogy azt is jelzésnek vegye.

Szóval aki jóképűnek születik és fiatalkorában valamilyen hatásra elkezdi az edzést,annak nyert ügye van,akit meg a szülei nem sarkallnak 13-14 évesen valamilyen erősítő sportra,annak vége.


2014. jún. 6. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen ez így megy barátom. Neked évek és komoly munka kell h kinézz valahogy, a nőknek meg elég ha naponta kevesebbet esznek mint egy bálna. :D
2014. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez az izmos dolog egy b@romság (90% -.-) most komolyan kezd el kondozni 1-2 év alat szedsz magadra rendesen izmot... de te akkor sem fogsz találni azok közül a csajok közül párt akiknek ez jön be, mert nem ezen múlik hanem a hozzáálásodon. Dagadt voltam (gondoltam ezért nem érdeklem a csajokat) lefogytam ... és kezdenek érdeklődni utánnam de nem azért mert jobban nézek ki hanem azért mert lett önbizalmam! Elhiszem hogy jobb vagyok más pasiknál, tudom hogy többet tudok nyűjtani mint ők... a hozzáálásom változott.
2014. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon fiatal vagy! tudod én közel a 40-hez, szültem a férjemnek 3 gyereket, csinos vagoyk, 30-nak sem nézek ki, sportolok, nem hagyom el magam. a férjem mégis 20 éves , 48kg-osokkal csal. na, látod, ilyen is van. és még sokféle élethelyzet. amit írtál, az egyszerűen nem igaz.
2014. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez a mai világ...,és azokról még nem is szólt a fáma,aki genetikailag vékonyak,mert én ilyen vagyok és hízni vagy felszedni kilókat nem tudok,maximum ha egész nap a kondiba lennék és csak ennék egész nap... A mai világban tudod kinek lenne ilyenre ideje,egyetem+munka mellett örülök ha hazaérek és pihenhetek...

Nem is jött még össze sajnos kapcsolat idáig soha,mert bizony vékony és magas vagyok,ami nem igazán jön be a lányoknak/nőknek,ráadásul az arcom is eléggé kisfiús,kb. 16-17-nek néznek. :/

22/F

2014. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Veled csak amiatt igazságtalan az élet, hogy agyilag defektesen születtél, de hát ez van, nem tehetsz róla. Kezeltesd magad.
2014. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébkén ezzel a hozzáállással te minden vagy, csak éppen férfi nem. Egy férfi nem rinyál, hanem edz és tesz a sikereiért.
2014. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon beszűkült látóköröd van kedves kérdező. Én nem vagyok magas, de még izmos sem, ennek ellenére a lányok többsége helyesnek tart és általában jól kijövök velük. Ezt nem nagyképűségnek szántam, csak elmondtam, hogy belásd azt, hogy nincs igazad.
2014. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 4/6


Akkor te is olyan vagy, mint én, részvétem. Én mondjuk most azért is elhatároztam, ha lesz munkám végre megpróbálom kigyúrni magam. Monduk én magam miatt is, mert elég veszélyes, ha az ember alacsony és törékeny alkatú fiú létére. Sok a balhézós alak, aki csak arra vár, hogy belédkössön valahol.

2014. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8. edzeni anélkül is lehet, hogy pénzed lenne, vagy aprót akarsz emelgetni? Mellesleg hány éves vagy, hogy nem dolgozol?
2014. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

szerintem ez butaság

te se nézel rá egy lányra ha nem elég szép.

oké, hogy pl én is "vékonynak születtem", és nem tudok nagyon hízni, de mégse hagyhatom el magam, mindenkinek van valami olyan dolog a testén amire figyelnie kell..

vagy pl az öltözködés. a fiúknak elég ha felvesznek egy akármilyen nadrágot, inget, pólót, és kész, ennyivel kb le is tudják az egészet..

a lányoknak meg azért több dologra oda kell figyelniük..

nem tudom honnan jönnek ezek a hülye %-ok, de nekem pl pont nem az izom számít. se az égigérő magasság.


nyilván ha valami piszkafának születik, akkor tegyen ellene. a lányok se szépek 100%ban.

2014. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!