Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz szülő vagyok, ha hagyom...

Rossz szülő vagyok, ha hagyom a gyerekemnek az Éjjel-nappal Budapestet, Édes Életet, és Való világot nézni?

Figyelt kérdés

Szerintem ezek elbutítják, és agresszívvé teszik a társadalmat, csak a verekedés, a kiabálás, és a szexualitás megy benne!


De minden osztálytársa, haverja ezt nézi! Hogy tilthatnám el tőle?

Még a végén meggyűlöl!



2014. dec. 23. 12:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Wuhahhaha.. 13-as, na ne röhögtess már! Szerinted van olyan ember, akit elkerül ezeknek a műsoroknak minden reklámja, bemutatója, celebhíre, vagy akár egy odakapcsolás reklámszünetben?"


Nem az vagyok, akitől kérdezed, de én más csatornákat nézek (Viasat3, HBO, Comedy Central stb.), ezért én még a reklámot sem láttam soha.


Egyébként szerintem is a lényeg, hogy beszélgess a gyerekkel ezekről.

2014. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Nem az vagyok, akitől kérdezed, de én más csatornákat nézek (Viasat3, HBO, Comedy Central stb.), ezért én még a reklámot sem láttam soha."


Nekem pedig 15 éve nincs tévém, mégis pontosan tudom, kik-mikor-hol mit csinálnak ezekben a műsorokban. Elég bármelyik hírgyűjtő oldal főcímein végigsiklani hozzá, vagy látni az újságok címoldalát az újságárusnál, vagy hallani a buszon a beszélgetőket.. Ha az ember nem búra alatt él, nem tudja elkerülni a szemetet.

2014. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz szülő attól hogy hagyod neki, de szerintem már régen elrontottál valamit ha az érdeklődése ilyen irányba mutat.

Nem lehetne valami mással lekötni? Nézzetek inkább együtt színvonalas filmeket abban az időben, amikor a tv ilyen baromságokat ad. De még jobb ha helyette csináltok valamit: mozduljatok ki, vagy társasozzatok, süssetek, bármit csak ne butítsa magát.

2014. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Igen ezektől teljesen elpusztulnak az agysejtek egyedül mindenesetre ne hagyd, el kell neki magyarázni gondolom ezt azt normális fejlődés érdekében...


Szólj rá Inkább tanuljon és okosodjon felnőtt korodban majd megfogod köszöni, hogy nem engedtél elbutulni... Van gyerekzár pl a tévén? Csak vicceltem. Inkább társasozzatok...

2015. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Amúgy a butulás gyerek nevelés elhanyagolásával nem törődömségével kezdődik...
2015. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy nézz vele színvonalas filmeket. Jó program persze a kirándulás is például, de nehogy az csapódjon le a gyereknek, hogy szerinted ez a két véglet létezik. Hadd lássa, hogy tévét nem rossz nézni, és vannak benne normális dolgok is, vagy ha nincs, hát majd te beraksz. Egyébként ha kicsi korban kialakul egy igény a színvonalra, utána nem mérgezik meg ezek a műsorok, mindegy mennyit nézi őket, mex. csak lenézi majd az egészet.
2015. jan. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kicsit későn kapcsolok, azt hiszem nekem írtad, hogy ezeket mindenki ismeri. Nem azt mondtam, hogy soha semmit sem hallottam róluk, csak azt, hogy nem nézem őket,(tehát nem tudom olyan pontosan megítélni a tartalmukat) bár láttam pár perces részeket belőlük, sőt egy itt éppen nem említett sorozatból még teljes részeket is láttam. (Nincs tévém, külföldön élek, ha éppen hazamegyek a szüleimhez, akkor szoktam elcsípni ezekből valamit). Azért mertem mégis véleményezni a kérdést, mert az ilyen jellegű műsorokkal találkozhatsz jóformán bárhol a világban, legalábbis úgy gondolom az elmúlt 10 évben ez volt a helyzet. Ha a szülők pedig nem tiltják, hanem hagyják, hogy rájöjjön, (esetleg egy kis rávezetéssel) sokkal kellemesebben és értelmesebben is el lehet tölteni a szabadidőt nem tesznek semmi rosszat.
2015. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Eltiltani nem tudod,mert a fiúknál tini korban a legerősebb a csordaszellem,ha tinédzser.Még annyit tudsz csinálni,hogy 1-2 ilyet megnézel vele és ha olyan van,elmagyarázod,hogy nem ez a normális,attól még,hogy bent ezt csinálják.Ha emellet jó példát lát otthon,meg lesz az eredménye.
2015. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nézd meg vele Te is és kommentáld a látottakat. "Ez de birka..","Ezt NEM így szokták a normális emberek.." Stb.
2015. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!