Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy szr a karacsonyunk....

Nagy szr a karacsonyunk. Mindenki ul a szobajaba es tv-t nez. Milyen karacsony ez?

Figyelt kérdés

Elso nap ittvolt mamam.Az meg jo is volt.Utana tesomek jottek masnap akikkel osszevesztunk...Aztan mindenki csak ul a szobajaban es tv-t nez.

Halalra unom magam..Anyu ferje utal anya meg a potkereke.Kerdeztem anyut miert nem csinalunk semmit-de csak ult tovabb a tv elott..Nem is valaszolt...Anyu ferje semmit nem akar velunk csinalni soha en se vele mondjuk,de igy anya sem

Anyu az ev 365 napjabol 365-ot a tv elott tolt a konyhaban a ferje meg a nagyszobaban.Senki nem beszel senkihez,de ha igen az is csak uvoltes...

Mi a szart csinaljak?? Szarra unom magam mar..

18/L


2014. dec. 26. 14:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

+ ha anyu tvzik ( folyton azt csinalja szooval..) akkor egy mukkot ne szoljak vagy huzzak be a szobaba maradjak csondben o most tvt nez,vagy pedig nem is hallja meg amit mondok...

Kerdeztem miert nem megyunk el holnap anyu nagynenjehez az volt a valasz hogy "aaaaaaaa".

Na mondom..koszi ezt a kimerito valaszt..

Hihetetlen.

2014. dec. 26. 14:05
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
felnott vagy, talald fel magad, menj te rokonozni:)
2014. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Anya miatt senkivel nem vagyunk joban..

Keresztanyummal voltam egyedul joban de anya jol bekavarta a szart ugyhogy vele sem..

Anya fiu testvere sem tartja a kapcsolatot velunk ugy hogy osszejarni vagy barmi ilyesmi.. Unokatesoim sem.. :/

2014. dec. 26. 14:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van. Soha semmit nem csinálunk közösen, mint egy család. Mindenki csak tv-zik, a gép előtt ül, vagy olvas egy konyvet.

Nincs esetleg barátod/barátnőd akihez átmenetnél egy kicsit? Én is azt szoktam csinálni.

2014. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Baratnoim is mind a csaladjaikkal vannak :/

Baratom pedig most nincs.

Azt hiszem ez is megvisel picit..:/

2014. dec. 26. 14:16
 6/13 szántóvető ***** válasza:
elég gáz ahogy éltek,főleg anyukád.(ő nem is él.) a korábbi karik is ilyenek voltak?skype a haverokkal esetleg?talán más is uncsizik nem csak te.vagy sétáld körbe a várost,ne savanyodj be a szobádban.
2014. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha nem vagytok senkivel joban akkor hova akarsz menni látogatoba? :D


én régebben mindig szerettem volna ha egyutt a család elmegy egy étterembe (3-an vagyunk, rokonok nincsennek) nem pedig itthon ül a TV előtt és fogyasztja a szokásos szendvicsét (étkezőnk sincs). sose sikerült. aztán megértettem miért. nekik a karácsony nem jelent mást, mint pár nap munkaszünet...néhány nap amior tudnak otthon pihenni, kikapcsolodni. étterem meg ilyenkor piszok drága :D

2014. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha délutánig kijózanodom, mi délután felé kimegyünk a Városligeti műjégpályára.

Ha van kedved, csatlakozz ;)

2014. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ne maradj otthon, menj ki a varosba/utazz fel, ulj be valahova, egyel meg egy pizzat, setalj a kidiszitett kozpontban. nem bantasbol de eleg szar lehet ilyen 'szulokkel' :(
2014. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ki akar etterembe menni?! :D...

Amugy azzal hogy nem sok mindenkivel vagyunk kozeli viszonyban( nen azt mondtam hogy rosszban vagyunk veluk..) azzal azt akartam mondani hogy amiatt mert anyuek nem apoltak a kapcsolatot veluk en sem lettem olyan hu de joba hogy csak ugy siman egyedul beallithatnek hozzajuk...

;)

2014. dec. 26. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!