Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy szr a karacsonyunk....

Nagy szr a karacsonyunk. Mindenki ul a szobajaba es tv-t nez. Milyen karacsony ez?

Figyelt kérdés

Elso nap ittvolt mamam.Az meg jo is volt.Utana tesomek jottek masnap akikkel osszevesztunk...Aztan mindenki csak ul a szobajaban es tv-t nez.

Halalra unom magam..Anyu ferje utal anya meg a potkereke.Kerdeztem anyut miert nem csinalunk semmit-de csak ult tovabb a tv elott..Nem is valaszolt...Anyu ferje semmit nem akar velunk csinalni soha en se vele mondjuk,de igy anya sem

Anyu az ev 365 napjabol 365-ot a tv elott tolt a konyhaban a ferje meg a nagyszobaban.Senki nem beszel senkihez,de ha igen az is csak uvoltes...

Mi a szart csinaljak?? Szarra unom magam mar..

18/L


2014. dec. 26. 14:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen eleg szar..

Es hat minden karacsonyunk ilyen volt eddig...

Vagyis mikor kisebb voltam akkor meg jo volt mert mentunk mindenhova rokonokhoz ismerosokhoz stb.Csak azota sokminden valtozott..

2014. dec. 26. 14:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Aterzem a helyzeted, a mi karacsonyaink is igy teltek, mindenki a sajat szobajaban. Azota probalom osszefogni a csaladot (nekem ez hianyzik!), de iden pl rosszul sult el:)
2014. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 24.-én és 25.-én reggeltől estig dolgoztam (7-20-ig) szóval irigylem, hogy ennyi a problémád. Nekem konkrétan karácsonyom nem volt.
2014. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!