Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek rossz szülő...

Szerintetek rossz szülő vagyok ha nem engedem a gyerekemnek a tűzijátékot? Káros a környezetre, veszélyes, és drága!

Figyelt kérdés

Puskapor=környezetre káros, a tüdőről nem beszélve!

Drága=pár villanásért és durranásért hihetetlen árakat kérnek el!

Veszélyes=kilőheti a szemét, leszakíthatja az ujját, bármikor felrobbanhat akár utólag is!


Nézzetek utána hány videó van, amiben hiába álltak messze a tűzijátékoktól, menekülni kellett, mert eldőlt a rakéta, elfújta a szél, vagy valami besült!



Majd ha meghaltam és nem leszek ott, akkor robbantja le a kezét amikor akarja!

De addig nem!


Igazságtalan vagyok?



2014. dec. 28. 18:21
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
93%

Hány éves?


Kicsit túl aggódod szerintem...

Én sem rajongok értük, de azért nem tiltom.

2014. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%
Minél jobban tiltod,annál jobban érdekelni fogja.Hány éves? Inkább a körültekintő használatra kell megtanítani.
2014. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
16! De ha 20 lesz sem fogom neki engedni! Én nem fogok miatta aggódni, ha vissza kell varrni a leszakadt ujját!
2014. dec. 28. 18:24
 4/46 anonim válasza:
36%
Szerintem, egyáltalán nem vagy rossz szülő, és hidd el, ha megbeszéled vele, megfogja érteni.!
2014. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
90%
És az jobb,ha titokban veszés mondjuk úgy történik valami?Ha meg 20 éves lesz,talán dolgozik is,beleszólásod sem lesz,mert felnőtt ember .Azért írtam,a 2. hozzászólást.
2014. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Felügyelettel sem jobb! Sok rendezvényen oktatott hivatásos(!) pirotechnikusok vannak, mégis katasztrófa történt!
2014. dec. 28. 18:30
 7/46 anonim ***** válasza:
87%
nem engeded nem engeded,nagy ügy.Majd lőnek a haverokkal amikor nem látod.Legalább elötted tépi le az ujjait..Úgyis ki fogja próbálni nyugodt legyél, csak nem tudsz majd róla ha megmaradnak az ujjai
2014. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon túlaggódod. Alig van tüzijàték az évben, miért ne lehetne? Nem kisgyerek. Ha normálisak csinálják, és teszem azt, nem szórakoznak vele, miért ne engednéd?
2014. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
79%

"Sok rendezvényen oktatott hivatásos(!) pirotechnikusok vannak, mégis katasztrófa történt!"


Ez pontosan hol is történt?

2014. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted a 16 éves fiad egész szilveszterkor ott lesz melletted, hogy azt figyelhessed, nem tűzijátékozik-e merő véletlenségből? És 20 évesen is a szoknyád mellett fog ülni hasonló megfontolásból?

Kifejtheted a véleményedet a dologról, aggódhatsz érte, sőt, akár meg is tilthatod még 40 éves korában is, de attól még ha akar, tűzijátékozni fog.

2014. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!