Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan szülők, akik...

Vannak itt olyan szülők, akik évek óta hiába várják, hogy meglátogassa őket a gyerekük?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek ilyet. Nem tudom, hol rontották el. Évek alatt gyűlhetett a keserűség.
2014. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Évek óta nem találkoztam az apámmal, de innen-onnan hallom, hogy ő még most sem hiányol vagy nézett magába, csak dühös, amiért "megengedem" magamnak ezt a viselkedést :)
2014. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

ismerek ilyet.. de azok várhatják is…a temetésükre sem fog szerintem elmenni a gyerek

annak általában oka van, ha így van

2014. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresed te őket?
2014. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én a szülő vagyok,aki hiába várja a gyerekeit. . . 21 és 19 évesek.. Igaz messze élnek.
2014. dec. 30. 10:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

mi történt? hívod őket? hívnak?

beszéltek?

milyen körülmények közt mentek el?

2014. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha mindkét gyereked tojik a fejedre, annak biztos megvan az oka. Én 1500 km-re élek az édesanyámtól, én is évente 1-2 alkalommal látogatom meg, de sokat skypeolunk, felhívom, tudja hogy szeretem és ha lenne lehetőségem szívesen meglátogatnám. 19 és 21 éves gyerekek évek óta nem mennek és nem tudod miért.... Ilyen fiatalok, és azt írod "évek óta", tehát szinte gyerekként elköltöztek. Ez kb úgy hangzik hogy amint jogilag lehetőségük lett rá, elmenekültek tőled és nem is akarnak látni. Komolyan azt mondod, hogy sejtelmed sincs, miért?
2014. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Minden karácsonyra,nyárra,stb hívom őket,de nem jönnek. Nekem meg nincs ott hol aludni,ahol ők laknak.
2014. dec. 30. 10:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de egy kapcsolat kettőn áll....

Az öcsém 24 éves 6 éve Londonban él, minden évben hazajön, van hogy 2x is. Nagyon hálás anyukánknak, hiszen egyedül felnevelt bennünket. Anyukám nem él valami jól, de az öcsém szülinapra, névnapra, karácsonyra mindig küld neki valami értékes dolgot: laptop, mosógép, hűtő, bojler, tűzhely. Én itthon vagyok, látom mire van szükség, az öcsém meg megveszi. Tavaly hazajött, az egész fürdőszoba szét lett verve, új csempe, új kád, mosdó, wc. Anyukám szólni nem tudott, annyira boldog volt.


Ehhez az kell, hogy a kapcsolatunk nagyon jó anyukámmal, nagyon sokat megtett értünk, és mi viszonozzuk ahogy tudjuk.

2014. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem elmenekültek,hanem válás után szakadt szét a család. Amíg kicsik voltak jöttek évente többször is.
2014. dec. 30. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!