Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezek után biztos nem engedem...

Ezek után biztos nem engedem el a gyerekem Szilveszterkor tűzijátékozni sehova! Te elmernétek? (videó)

Figyelt kérdés

Megvette a tűzijátékot, a haverja is vettek, nem is keveset, és a mezőn akarják fellőni mindet!


De ezek után nem fogom engedni!

https://www.youtube.com/watch?v=_hdl86mhxMo


17 éves, és minden hülyeségben benne van, hiába beszélek neki, hogy egyszer pórul fog járni, mert szeret ökörködni a haveroknak imponálni!


Ez az első szilveszter, hogy adtam neki pénzt tűzijátékra!


Ti ezt látva, engednétek az ökör 17 éves fiatoknak, hogy a mezőn szórakozzanak robbanó anyagokkal?



2014. dec. 30. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Te még soha nem hallottál ilyenről? 17 évig úgy éltél, hogy a petárda biztonságos?


Nekem gyerekem sincs, videot se kell néznem, tudom ezt.

2014. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
73%
Ezek nem életveszélyesek, viszont pont jó arra, hogy ha valami kisebb baj történik, a saját kárán megtanulja. Különben úgysem fogja.
2014. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
75%
ami meg sérülni tud szerv végtag, abból úgyis 2 van vagy páros...
2014. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

megint itt vagy?

NEm volt elég két napja???

2014. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt adtál neki, de annyi eszed vajon volt, hogy elmond neki, holk és hogyan lehet használni, satöbbi? Mennyi hülye szülő van, édes istenem...
2014. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Jól van már nem kell hisztizni a semmiért, engem kapott már el hibás rakéta, első fokú égést csinál, amúgy lepattan, nem a világ. Ennyi erővel a forró olaj is ráfröccsenhet valakire sütés közben.
2014. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

1) itt a legtöbb baleset azért van mert hülyék használják, nem úgy ahogy kéne

2) én se engedném, de amikor pici voltam, 12-14 körül én is akartam petárdázni, viszont a szüleim rendesen elmagyarázták, hogy CSAK EGYSZER kell, hogy baj történjen belőle, és leszakadhat egy ujjam, stb... én felfogtam

2014. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
nem engedném ,de kamerázni sem ...
2014. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd már kibontakozni! Mindnyájan csináltunk butaságokat, de így tanul az ember. Nem zárhatod kalitkába örökre.
2014. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen dologra figyelj: legyen náluk kamera.


(Ha ennyire rászolgált a fiad hogy hülyének nézd, akkor eleve minek adtál pénzt. Ha meg nem, akkor felejtsd el az egészet és kívánj jó szórakozást...)

2014. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!