Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak anyáéknak a...

Mit mondjak anyáéknak a szilveszteri buliról?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a szüleim pár napja elengedtek egy szilveszteri bulira. De tegnap lefújták az egész bulit a házigazda betegségére hivatkozva. Anyukámék koncertre mennek, és azért, hogy ne legyek egyedül vettek nekem is egy koncert jegyet (kb 6000 Ft volt). De ma reggel kiderült, hogy mégis csak lesz buli. Nagyon szeretnék elmenni, de nem akarom anyáékat megbántani, viszont ott lesznek a legjobb barátaim, az egész társaságunk. Mit mondjak anyáéknak? (Legyetek szívesek, és csak segítő, jószándékú válaszokat írjatok! Köszönöm.)

2014. dec. 30. 18:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mond meg nekik,hogy nagyon szeretnél elmenni a koncertre,de mégis meglesz tartva a buli és ott lesznek a barátaid,bármennyire is bánod,de egy picivel jobban szeretnél menni a partyba..és reméljük megértik..
2014. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél velük őszinte, mond el nekik,hogy a partyra szívesebben elmennél, mert ott lesznek a legjobb barátaid és ez fontos neked. Valószínűleg megfogják érteni, de ha nem álltok olyan anyagi helyzetbe,akkor nem fognak örülni, a kidobott pénznek az ablakon.

Esetleg beszervezhetnél valami rokont,ismerőst aki elmenne velük szívesen,így a jegy ára sem úszna el

2014. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen koncertre szól a jegy??
2014. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Ma vettem pár ruhát a saját pénzemből, és mondták, hogy ma visszaadják. Arra gondoltam, hogy azt a 6000 Ft levonnám abból a pénzből. Nem vágna minket falhoz az a párezer forint, de ha egyszer én is beleegyeztem, és most visszatáncolok, akkor szerintem ez alap.
2014. dec. 30. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondd el, mi a helyzet, és szerezz valakit, akinek esetleg el tudod adni a jegyet.
2014. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3-as, valami komolyzenei hangversenyre.
2014. dec. 30. 19:05
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Komolyezenei hangverseny szilveszterkor?

Túrót! Szilveszterkor bulizni kell. Mága Zoli meg elsején játszik.

2014. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak saját vélemény ugyan, de én nagyon meg tudok haragudni azokra a barátaimra, akik egyik nap ezt mondják másik nap meg azt, mindenki meg úgy pattogjon, ahogy nekik éppen az aktuális pillanatban jó. Ha szereted az előadót, aki a koncerten lesz, akkor inkább menj el a szüleiddel. Így a jegy sem vész kárba és a barátaid is megtanulják, hogy téged nem lehet ugráltatni. Jövőre is bulizhatsz velük vagy másokkal, nem maradsz le semmiről.
2014. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fényember ***** válasza:
100%
Szerintem pedig menny oda ahová szeretnél a szüleidnek meg mond el szépen hogy mi van tuti megértik:) most a büszkeséged miatt meg a benned lévő jóérzés miatt ne érzed magad majd inkább rosszul. Szerintem:)
2014. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

gyorsan rakjátok fel az esemény facebookos oldalára. kicsi veszteséggel, de valószínű el tudjátok adni.

úgy nem úszik el az egész pénz.

mondd meg nekik, jobb mintha egész este szomorúan gubasztanál és ezen agyalnál, hogy szívesebben lennél a barátaid buliján

2014. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!