Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleinknek miért kell azt...

A szüleinknek miért kell azt hinni, hogy lefeküdtem a barátjával? Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Néhányan, köztük a szüleink azt hiszik, hogy lefeküdtem, vagy legalábbis kavartam a mostohatestvérem barátjával.

Annyi történt, hogy elindultunk tegnap szilveszterezni együtt (nem csak a mostohatesóm, hanem az évfolyamtársam és az egyik legjobb barátnőm is). De szétváltunk és én találkoztam az egyik szórakozóhelyen a barátjával. Megöleltük egymást és megpuszilta a nyakamat, utána még úgy voltunk pár percig, majd elmentünk táncolni. Arról vannak is képek, hogy egymással táncolunk és van egy olyan is, ahol pont átölel.

Utána elhívott sétálni és mikor kimentünk, pár haverja elkezdett "húúúú"-zni és erre az egyik barátnőm odasúgta, hogy "óvatosan". Elmentünk egy házibuliba, de ott rosszul lettem és mondta, hogy menjünk el hozzájuk, mert a szülei külföldön vannak és üres a ház. Odamentünk és hajnali 5-ig ott voltunk, de visszamentünk a többiekhez. Ennyi volt és most mindenki azt gondolja, hogy tuti volt valami...

Elmondták a mostohatestvéremnek, aki meg a szüleinknek, mert nem értették, miért nem akar jönni velünk Bécsbe szombaton és elmondta.

Anya meg ezt el is hiszi és ez nagyon bánt.


16/L


2015. jan. 1. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
ez valami falu? ahol ha egy egyik végében köszönök eg ynőnek akkor a falu másig végében már gyerekem is van tőle?
2015. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Mégis miért lettél rosszul?Ezt csak te tudhatod,hogy mi történt.Ha a szüleid igy ismernek,akkor bizonyitsd be nekik az ellenkezõjét.
2015. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
na szép mikor az egész életünknek bizonygatásról kell szólnia...
2015. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a vicces, hogy Budapest. Csak ugye mindenki pletykál...

Nem így ismernek. Még csak barátom sem volt soha.

2015. jan. 1. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
3%

Budapest is ilyen szar?

Akkor mire jó?

2015. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Én azokkal akik nem hisznek meg szoktam szakitani a párbeszédet. Ugyanis azokkal felesleges. Az viszont elég baj, ha pont az anyád áll igy hozzád. Nem tudom mi a tehendő ilyenkor de az ilyen harcokat nem szabad felvenni. Engem évekre meg lehet sérteni ilyesmivel.
2015. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Budapestnek ehhez semmi köze, ez a Facebook átka :D
2015. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mondd el nekik, hogy pontosan mi történt amíg ott voltál náluk.

ha nem hiszik el, tényleg nem tudsz mit tenni.

nekem is volt ilyen, hogy bizonygatnom kellett valamit, és ha nagyon erősködtem, még inkább azt hitték kamuzok..

ilyenkor felesleges bármit mondani, ha nem hisznek neked hagyd rájuk.

mondjuk nem is értem, hogy a szüleid csak neveltek beléd annyi intelligenciát, hogy ha még barátod sem volt, nem fekszel le az első adandó alkalommal, ahogy fiúval kettesben maradsz. ha ezt feltételezik... :SS

2015. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Te mit gondolnál mint kívülálló? Két ember percekig ölelkezik, egymás nyakát csókolgatják, aztán hajnalig eltűnnek kettesben egy házban.
2015. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
én arra hogy nem biztos hogy lefekudtek. hisz állva is lehet csinálni
2015. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!