Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom leugatott, hogy én...

Anyósom leugatott, hogy én nekem nem lehet hinni és hogy különben sem ilyen embert képzeltek el a lányok mellé! Ezt így a képembe vágta nagyon durva hangnemben! Normális az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Én már az elejétől fogva érzem,hogy nem bízik,bíznak bennem.Beleszól az életünkben,persze nem engedjük,de sajnos nem lehet vele mit kezdeni.Az egész úgy indult hogy kerestem munkát és végül szólt egy ismerősnek hogy kellene nekem munka.Majd felhívott egyik nap,hogy szóltak neki hogy kell egy ember valahova.Már alapban meglettem fenyegetve,mert úgy kezdte,hogy ne csináljon a szájából se..get,tehát bármi van menjek.Ok felhívtam az ürgét,elmentem interjúra.De nagyon kevés,nevetséges összeget ajánlott,ami kb 2001-ban talán normális fizetésnek számított!Nem fogadtam el a munkát.Na erre ide jött hozzánk.Hogy mit képzelek,különben is miért nem hívtam vissza,hogy mi volt az interjún,mivel megkért rá.Én egy megbízhatatlan ember vagyok,és különben sem ilyen embert képzeltek el a lányuk mellett,nem lehet a szavamra adni és hogy semmit nem tudnak rólam,és különben is emberi kapcsolatok terén egy nulla vagyok,nincsenek is barátaim.Minnek jöttem ide ebbe a városba,ha itt ilyen rosszul érzem magam,el lehet menni innen.Hozzá tenném,nagyon sokat tettem azért hogy jó kapcsolatom legyen velük,mindenben segítettem,bármire megkértek!

Azt mondta nekem,messziről jött ember azt mond amit akar,minden szavamat megkérdőjelezi,hogy semmit nem tud rólam és hogy mindennek utánna fog járni,mivel neki mindenhova el ér a kaza,szóval ha valamit titkolok akkor azt úgy is kifogja deríteni!

Hozzá tenném,semmi titkom nincs.Mindent tudnak az előéletemről,arról hol dolgoztam,a szüleimről.Az volt a baja hogy a barátaimnak a lányukat be sem mutattam.Mondom és ez dönt el egy kapcsolatot??Az egész családomnak bemutattam!A nagymamától kezdve mindenkinek!Ez a nő paraniás és azt gondolja hogy én titkolzom elötte!!Semmi titkolni valóm nincs,mindenkienk elmondtam a családban az egész életemet!

Mit tennétek egy ilyen anyóssal?


2014. szept. 23. 10:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mindezt olyan hangnemben hogy ember még nem beszél így velem!
2014. szept. 23. 10:19
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Őszintén? Minél kevesebbszer látogatnám meg.


A párod mit szól hozzá? Kinek az "oldalán áll"?


Néha csak úgy mondhatná az anyjának, hogy milyen jól megcsináltad ezt vagy azt....kicsit dicsérhetne előtte.


Te hiába teszel bármit sajnos, mástól kell hallania, hogy jó ember vagy.


Erőt kívánok, és próbáld elengedni a füled mellett, és nem törődni vele!


kitartás! :)

2014. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Ismerős a helyzet!

Nálunk is ez volt,hogy munkát kerestem,

s Anyós akart segíteni,próbált is,csak aztán

rájöttem,hogy ha ő segít örök életemben hallgathatom.

Ugyhogy leállítodtam,nem kellett a segítsége!

Engem sem fogadott el,sőt tönkre is tette a kapcsolatunkat.

Fogadj meg egy jó tanácsot:soha ne fogadj el Tőle

segítséget!

2014. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A párom tudja hogy jó ember vagyok.Megszokott védeni.A bajuk az,hogy nagyon válogatok a munkák közül.Volt munkám,de megszűnt nem régen,beprobált szerezni valahova,de mondtam neki hogy majd intézem én magam nem kell!!Nem érdekelte!

A válogatás nem igaz,mert eddig is megcsináltam olyan munkát,ami kemény volt és nevetséges összegért,ami talán 2001-ben megálta volna a helyét.Majd amit most szerzett az meg a vicc kategória!

2014. szept. 23. 10:32
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
de szemét, h munkat keresett enked, te meg fel sem hivtad , nem feleltm meg a fizetés neked...biztos azota szuper munakd van :)
2014. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

Akinek nincs munkája, az ne válogasson, ha meg mégis akkor fogadja el, hogy az anyósa nem egy munkanélkülit képzelt a lánya mellé.

Le lehet nyugodtan pontozni.

2014. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Különlegescsajszi ***** válasza:
16%
Hát igen,ilyenek az emberek!!/nagyon ritka a kivétel./Úgy ki kell osztani,hogy többet ne kérjen enni !!! Úgyis hazugság az egész,amit mond,de ezt gondolom nyilván tudod !! Ne hagyd magad!
2014. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

de szemét, h munkat keresett enked, te meg fel sem hivtad , nem feleltm meg a fizetés neked...biztos azota szuper munakd van :)



Félre értetted!Én a munkát felhívtam és el is mentem interjúra,de amikor közölte hogy netto 380 ft-os órabért tudnak adni és a hét minden napján kell dogozni,még vasárnap is!Akkor kicsit elment tőle a kedvem!

Az anyós mondta hogy őt hívjam fel ha végeztem az interjúval hogy mi volt!Elfelejtettem erre megsértődött.Mintha ez osztana szorozna bármin!

2014. szept. 23. 10:39
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Ha tényleg ilyen vagy, ahogy leírtad... akkor nagyon sajnálatos, hogy ilyen az anyósod. Gondolom "anyuci pici lányát" raboltad el és rontod az életét...

Ilyen utálat mellett nem is fogsz tudni változtatni rajta, akármit is csinálhatsz. Inkább az a kérdés (ahogy az előzőekben írta valaki), hogy a feleséged hogyan viszonyul ehhez. Beszélgess vele arról, hogy álljon ki melletted, ha igazán szeret, neki kellene megmagyarázni az anyjának, hogy ő boldog, és felelős döntést hozott amikor téged választott. Ha vannak rokonok, közeli hozzátartozók, az sem ártana, ha ők is melléd állnának.


Ilyen anyós lehet az a fajta, aki jobban tudja, mi kell a lányának. Szívesebben nézett volna ki ő egy 6 diplomás gazdag "házimunka mániás" férfit a lányának és a kis foteljéből kielégülten végig nézné amint a gyereke boldogtalanul leéli vele az életét....


Nem tudtok esetleg messzebbre költözni? Tönkre teheti a kapcsolatotokat és észre sem veszitek, de válásig fajulhat a gonoszkodása... (de ne legyen az)

2014. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ma 10:41


Tényleg így van!Nem szokásom hazudni!Úgy ahogy ők gondolják azt rólam!Őszinte voltam velük és nagyon sokat segítettem nekik,ha bármire megkértek!De cserében csak belém rúgtak.És őszinte leszek és bevallom férfiassan,nagyon fáj ez nekem most!Mert mindent megteszek a lányukért és a azértis hogy a családjával jóba legyek!


Terzveztem hogy elmegyek külföldre innen,és majd utánnam jön!Mert ha így folytatódik teljesen elmarják tőlem és tönkre teszik a kapcsolatunkat,életünket!!

2014. szept. 23. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!