Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim idegileg kikészítenek? L/20

Figyelt kérdés
Minnél idősebb vagyok annál jobban nem birom elviselni a szüleimet, nincs semmi magánéletem. Folyton bejönnek a szobámba, ha becsukom az ajtóm akkor azt mondják biztos titkolózok. Ha netezek akkor mindig jönnek, hogy mit nézek, ha tévét nézek ugyanez. Ha írok valamit akkor mit írok. A mostani barátomról nem is szóltam, pedig már régóta együtt vagyunk, de azért nem mondtam el mert anyum minden barátomat meg barátnőimet csak kritizálni tudja, erre persze elmondta egy ismerős, hogy látott minket és akkor is mondta, hogy miért titkolózok. Ha ritkán tovább alszok mint szoktam egyből jönnek be, hogy felkeltem e már, kopogás nélkül. Azt is észrevettem már, hogy a szekrényembe turkálnak. Nincs olyan nap, hogy nyugtom lenne, mindennap felidegesítenek ezekkel. Ezeket most így olvasva biztos nem túl borzasztó, de mindennap átélni eléggé az.Elköltözni nem birok egyenlőre, mivel nemrég kezdtem el dolgozni.

2015. jan. 2. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszéltél már _velük_, mielőtt ide írtál?
2015. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Költözz el, felnőtt ember vagy, addig meg viseld el, ha az elbeszélgetés nem segít.
2015. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Zárd kulcsra a szobád ajtaját.
2015. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Zárd be az ajtót kulccsal, ha tudod.

Vagy elköltözés.

De mindenképpen mondd nekik, hogy felnőtt ember vagy, te sem kutakodsz utánuk.

2015. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen már beszéltem többször is, de annál jobban csinálják. Irtam, hogy nem birok még elköltözni, még csak 2 hónapja dolgozok.
2015. jan. 2. 13:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Szobámhoz meg nincs kulcs, meg ha bezárnám akkor meg mindig azt kellene hallgatnom, hogy biztos valami titkosat csinálok meg mit titkolózok.
2015. jan. 2. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig ez nem fog változni a részükről. Ne önálló lakásban gondolkozz, próbálj betársulni egy albérletbe.
2015. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A szülők nem mindig tudják megfelelően "elengedni" a kislányukat. Sokszor még akkor is kisgyermekként kezelik őket, amikor ők már rég szültek. Talán azért teszik, mert úgy érzik, korán ugrottak bele egy végleges kapcsolatba. Légy te felnőtt. Sok tapintatra lesz szükséged, amire elfogadják, hogy a kicsi lányuk felnőtt. Igazi recept nincs, csak egy tanács: Ne menekülj el az első lehetőséggel, lehet, hogy ettől akarnak megóvni téged.
2015. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valahogy birdkiamig nem tudsz lelépni nallamis ez volt csak en vlt h arra keltem h a telomat bujják leis koccoltam dugjelmindent kodolj le es vard a csodas napot mikor elhuzhatsz:)
2015. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!