Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék ha a szüleim...

Mit tehetnék ha a szüleim teljesen kikészítenek? Miért lehetnek ilyenek?

Figyelt kérdés
Bármit is csinálok belém kötnek,nem jó nekik semmi sem amit csinálok.Már pl. az is zavarja őket amiért állandóan zenét hallgatok.De csak úgy tudok már kikapcsolni,akkor átadom magam a zenének és mindent ki(probálok)zárok.Nem támogatnak semmiben,inkább csak visszahúznak,nehogy sikerüljön bármi jó amit szeretnék.Mit tehetnék hogy ne legyenek ilyenek?Már miattuk(is)teljesen kikészültem.Van olyan aki van/volt hasonló helyzetben?Ilyenkor mit lehetne tenni?Már nem bírom...És mielőtt bárki írná,előre leírom hogy nem túlzok el semmit... 17/L
2014. nov. 21. 20:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon nem tudsz semmit csinálni. Az én anyám is ilyen volt, képtelenség volt szót érteni vele, addig volt béke, amíg minden úgy volt, ahogy ő elképzelte. Egyre jó volt az egész, a lányaimat már egész másképp kezeltem, ők szabad szellemben nőttek fel, eddig bejött.
2014. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én is csak annyit tudok írni, mint az 1. válaszoló. Az én szüleim is ilyenek, de amíg nem költözöl el, ez nem valószínű, hogy változni fog. Próbáld nem felvenni, és minél több módot találni arra, hogy kikapcsolódj, megnyugodj. Ha megteheted, néha menj el otthonról 1-2 napra valahova. Legalább várost is nézel közben.

És így van, ha lesznek gyerekeid, azt már tudod, hogy így nem fogod őket nevelni.

2014. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az én szüleim is hasonlóak. általában mindenben visszahúztak, és a saját gondolkodásukat akarták rám erőltetni, meg mindenbe belekötöttek.

sajnos nagyon sok a rossz szülő, akik állandóan macerálják a gyereküket. a szüleid buták, ez van.


nem kell magyarázkodnod, bár tudom, a sok buta ember ilyenkor automatikusan a szülők pártját fogja, és azt hiszi, csak tinédzser vagy, az a bajod.

sajnálom, de nem lehet semmi bölcset írni, a szüleid nem valószínű,h meg fognak változni. az egyetlen megoldás, h elköltözöl rokonokhoz/ kollégiumba minél hamarabb.

ha van vki, akivel meg tudod beszélni a problémáidat, akkor könnyebb.

2014. nov. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos a szülők maximalisták. Gyakran többet hisztiznek mint a gyerekek. Probáld nekik elmagyarázni, hogy megbántanak téged, és hogy nem érzed a szeretetüket.
2014. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az én szüleim is ilyenek. Néha csak szeretnék kirohanni a világból. 13/L
2014. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!