Elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap átjött hozzám pár barátom/osztálytársam filmet nézni meg bulizgatni egy kicsit. Az egyik haverom hozott egy kis boroskólát, viszont senki nem iszik csak ő ivott belőle. Mikor mentek haza elfelejtették elrakni, így most a szobámba el van dugva, nehogy rámfogják, hogy ittam. Ma visszajön érte mert ő még megissza. De nem tudják a szülők, hogy ezért jön vissza ma. Elmondjam nekik, hogy így történt vagy ne? Mert ők mindíg másmilyenek. Van amikor ezért leszidnának van amikor csak nevetnének az ilyen dolgokon. Mi legyen?
2015. jan. 3. 13:12
 1/5 anonim válasza:

Hány eves vagy?

Szerintem nyugodtan elmondhatod.

2015. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el, mert akkor csak magyarázkodni kell. Szépen visszajön, elteszi a táska aljába, dumáltok és elmegy haza. Senki sem fogja átkutatni a szobádat, de szellősztess ki, a bornak van szaga. :D Bár nekem az már inkább illat, de akkor is. :D Mellesleg egy két kortya ti sem halltatok volna bele. :D De jobb is, hogy otthon nem ittál met azt könnyen megérezték volna.
2015. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16/l . Hát talán tényleg nem lett volna bajunk egy kortytól xd hát énis úgy gondoltam, ahogy a 2. Válaszban van leírva, és egy pár hét múlva mondanám el, amikor már elavultabb lesz a téma. Köszi a gyors válaszokat :-)
2015. jan. 3. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy visszajön a haverod mert itt hagyott valamit :)
2015. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy visszajön. Csak nehogy meglássa
2015. jan. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!