Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam a szüleimnek, vagy...

Elmondjam a szüleimnek, vagy ne? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Néhányan a suliban "apuci elkényeztetett kislányának" gondolnak, de ez már nem zavar.

Viszont van egy tanár, aki pár tavaly is piszkált, de idén még durvább lett a helyzet. Tegnap megkaptuk a félévit és 2.8-ra kettest adott és mikor kérdeztem, hogy miért, akkor nem adott normális választ.

Az órákon piszkál, gyűlölök bejárni és emiatt sokat is hiányzom a suliból. Még decemberben volt egy nagyobb balhé és akkor a szüleim közbe akartak avatkozni, de nem akartam, hogy megint mindenki azt higgye, hogy nekem csak szólnom kell és minden el van intézve.

Azt mondták, hogyha még egy ilyen lesz, vagy bármit mond, akkor beszélnek az igazgatósággal és nem lesz több baj vele. Félek, hogy ha ezt megteszik, akkor a többi tanár is megváltozik és sulit kell váltsak, vagy valami.


2014. jan. 22. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Osztályfőnöknek kell jelezni, ha valami problémád van egy szaktanároddal.
2014. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Többször jeleztük, semmi nem történt.
2014. jan. 22. 16:16
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
2.8-ra nem adhat 2-est, ezt az osztályfőnöknek vagy az igazgatónak kell jelezned.
2014. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Barbika107 válasza:
83%
Szia Én másfél évig tanultam egy suliba ahol én voltam az egyedüli csaj.Engem is piszkáltak de még hogy.Az elején nagyon zavart de utána megtanultam nem foglalkozni vele.De amúgy szerintem mindenképp mond el a szüleidnek mert még bajok lesznek a hiányzással...ja és a többiekkel meg ne foglalkozz,csak féltékenyek,én nagyon örültem volna neki ha a szüleim intéztek volna mindent.
2014. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
és attól ne félj, hogy ha egy tanárra panasz van, a többi tanár törleszteni fog neked, mert ezek úgy utálják egymást, mint a bűn ... ritka az olyan tanári, ahol kollegalitás tapasztalható
2014. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát utolsó ebben nem vagyok biztos. Nálunk a leggázosabb tanárok olyan bűbájosak, mézesmázosak a tanáriban egymással, hogy el se hiszed. Van egy tanárom, akinek elég érdekes nézetei vannak a nőkről (értsd nőgyűlölő), de a tanárnőkkel olyan bűbáj, hogy olyat még nem láttál. Csak a diáklányokat tünteti ki a modorával, a többi tanár meg el se hiszi, hogy miket mond akkor se, ha az egész osztály állítja.
2014. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

#6 ez még nem zárja ki azt amit írtam :)

(közvetlen a tapasztalatom)

2014. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg használd ki a lehetőséget. Tanulni amúgy is fogsz , de rossz eredményekkel nem fognak jó suliba felvenni. Akkor meg hagyd hagy intézze el apád a tanárt. A suli csak pár év de utána egy élet van előtted és ha most hagyod hogy a fejedre nőjjenek akkor egy egész életedben bánni fogod.
2014. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
miért ne adhatna 2,8-ra kettest? Mutass nekem szabályt arra, hogy milyen jegyet kell adni... nincs. A gyerekemnek gimiben három négyese van, a többi ötös, most tett felsőfokú német és közép angol nyelvvizsgát, oktv-zik, 11.-be jár. Most írtam alá a félévit, hármast kapott szorgalomból...
2014. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
ha 2,8-ra 2est ad, igazgatóhoz menj
2014. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!