Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeretem a nevelőapámat....

Nem szeretem a nevelőapámat. Hogy mondjam meg anyunak, hogy nem akarok velük élni?

Figyelt kérdés
6 hónpaja költöztünk el, szüleim elváltak mert anyu összejött ezzel a hapsival. Már nem tudom elviselni őt:( Olyan, mintha nem lenne normális sokat iszik, cigizik és hülyén viselkedik, ráadásul a barátai is idióták és mindig ezt kell elviselnem. Nagyon kivagyok.. nekem anyu volt a "mindenem" de mióta itt van ez az ember, ő is megváltozott és nem hallgat meg, mindig elmennek valamerre. Nem bírom elviselni a pasit tényleg:( Hogy mondjam meg anyunak, hogy hadd költözzek el a nagyszüleimhez? Apuhoz nem tudok mert kiment külföldre dolgozni. Mit fog szólni? LEgjobb lenne ha a nevelőapám költözne el, de nem hiszem hog el fog..kérlek segítsetek!
2015. jan. 3. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Simán mondd el neki,hogy szeretnél inkább a nagyszüleiddel élni,mondd el miért. Ha normális megfogja érteni.Hány éves vagy?
2015. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
ez szép, édesanyád lecserélte a családját...
2015. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ki fog akadni, mert már válásnál mondtam, hogy inkább apuval kiköltöznék én is és ki volt akadva, hogy gyereknek az anyja mellett a helye!...de igazából mióta itt van a pasi mindig csak veszekszik és vele foglalkozik. 14 vagyok
2015. jan. 3. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak.14 évesen nekem is át kellet ezt élnem. Utáltam otthon lenni, ha ő is otthon volt.. gyűlöltem, ha meghallottam a hangját, feszengtem, ha a közelemben volt. Szerencsére anyukám rájött elég hamar, hogy nem 100-as a pasi és elküldte. De még visszagondolni is rossz, hogy milyen volt mikor itt lakott.:S

Próbálj beszélni anyukáddal, mond el őszintén, hogy neked ez mennyire rossz. Ha szeret -már pedig tuti nagyon szeret- ő sem akarja, hogy szenvedj.

2015. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!