Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen az olyan anya, aki még...

Milyen az olyan anya, aki még azt is eldönti a 14 éves fia helyett, hogy mit vegyen fel a fiú aznap?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező a te anyád ma legalább a tizeenötödik, akinek nem való gyerek. Ne hagyd magad. Állj a sarkadra és azt vegyél fel, amit te akarsz!
2015. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudja elfogadni, hogy a fia felnőtt.
2015. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hát olyan...

(nem újkeletű dolog, nekem volt gimiben olyan LÁNY osztálytársam, aki 17 évesen is abba jött iskolába, amit az anyja előző este odakészített neki... "mert én szeretem az anyukámat" címszóval... azért kiváncsi lettem volna, hogy ha egyszer elfelejtette volna az anyukája odakészíteni, akkor mi lett volna, nem jön aznap iskolába, vagy bugyiban-hálóingben jelenik meg:))))

Na, ehhez képest az én lányomnak 3 évesen is teljesen határozott elképzelései voltak minden reggel, hogy miben akar aznap az oviban virítani...

2015. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
az ilyen embernek haziallat kell. na annak eldontheti hogy mit vegyen fel
2015. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az olyan gyerek aki 14 évesn ezt hagyja?
2015. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a hármas válaszoló kivételével nem tudom, hogy ironizáltok-e, vagy nem.
2015. jan. 3. 17:48
 7/14 anonim ***** válasza:
És mégis mit csinál ha nem azt veszed fel amit ő mond?
2015. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

És milyen 14 éves fiú az, aki ezt hagyja...?

Néma gyereknek... nem biztos, hogy egészséges a szitu, de kevesen jönnek problémamentes családból. Néha a sarkadra kell állnod, vagy anyukád szoknyáján kucorogsz majd 45 évesen is.

2015. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok..

Én halálosan komolyan gondoltam..


Mindenkivel azt tesznek meg,amit hagy... Ha egymás után 5-ször nem azt venné fel a gyerek, ami ki van készítva, 6-odjára mr lehet nem tenné meg az anyja

2015. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez a ruhás dolog csak egy példa. De sok minden mást is helyettem akar eldönteni, és úgy nevelt, hogy féljek az emberek reakciójától, ezért inkább sok mindent nem teszek meg.
2015. jan. 4. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!