Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki tud egy ötletet adni?...

Valaki tud egy ötletet adni? Mert az anyukám 43 éves lesz és 5 nap múlva szülinapja lesz. Nem tudom hogy mit adjak neki? Amit szeret:vidjátékok, jó zene, és házat berendezni.

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg szereti az ilyen DIY ötleteket?

Anyukámnak nyomtattam ki egy csomó ilyesmit és összefűztem.

2015. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat de nem értem hogy mi az a DIY
2015. jan. 2. 21:51
 3/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem az interneten!

Köszönöm szépen nagyon tetszik az ötlet!

Mégegyszer nagyon köszönöm!(11 éves vagyok)

2015. jan. 2. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, de aranyos vagy. Én is anyuka vagyok, és nekem is pár nap múlva szülinapom lesz. Én a gyerekeimtől (12, 14) azt az ajándékot szeretem a legjobban, amit maguk csinálnak (rajz, mozaik, kartonból kreált mű, stb.). Ami megvehető dolog, azt magam is megvásárohatom. Kevésbé személyes.
2015. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy ideig azzal szórakoztam, hogy szereztem tükördarabokat, kődarabokat, dekor boltban olcsón beszerezhetőek, plusz hobbi-ragasztót (jó erős)és egyszerű poharakat, sőt fültisztítós műanyag dobozokat díszítettem fel vele. A sminkes kellékeim a mai napig ilyenekben vannak.
2015. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ez az ötlet is nagyon tetszik!

Csak minden szülinapjára kézmüveskedtem.

Nem tudom hogy örülne-e neki?

2015. jan. 3. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden anyuka örül annak, ha a gyereke ilyen DIY, mégis hasznos ajándékokkal lepi meg.
2015. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!