Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg, hogy nem...

Hogy mondjam meg, hogy nem megyek haza holnap? Nektek mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy a Karácsonyt anyáékkal és az ottani családommal töltöm, mert már régen voltam náluk (nyáron egy hónapot ott lettem volna, csak máshogy alakult és ezért 5 napot voltam velük).

Tudom, hogy anya is várt, meg mondta, hogy ő is feljön értem a reptérre, pedig tudom, hogy ezer a dolga. Hetek óta hallgatom, hogy mennyire várnak, viszont nem tudok menni.

A barátomat baleset érte és most inkább vele lennék, csak nem tudom, ezt hogy mondjam meg úgy, hogy ne érezzék, hogy ők kevésbé fontosabbak és nincs kedvem ott lenni.



2014. dec. 23. 13:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%
Ebben az esetben szerintem meg fogják érteni. Természetesen csomagold be úgy a mondandódat, hogy tudják, te is szívesen mentél volna, de a baleset közbeszólt!
2014. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%
Ezt minden szülőnek meg kell értenie. Én is megérteném, hogy most a barátod mellett a helyed.
2014. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy folyton vártak és mindig lemondtam.

Mondták, hogy majd menjek őszi szünetben is, azt is előtte egy héttel mondtam vissza.

2014. dec. 23. 13:40
 4/43 anonim ***** válasza:
78%
Attol függ, milyen baleset. Ha eltört a kisujja, akkor még nyugodtan elmehetsz. Ha valami komolyabb, akkor valoszinüleg ugyis megértik. Majd bepotoljátok:)
2014. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Eltörte a karját és agyrázkódása lett.

Legközelebb szerintem csak május-június környékén tudunk leghamarabb találkozni.

És ez azért rossz, mert amikor apához költöztem, megígértem, hogy majd 1-2 havonta megyek haza, erre mióta elköltöztem, kétszer voltam és akkor is pár napokat.

2014. dec. 23. 13:47
 6/43 anonim ***** válasza:
82%
A barátod helyében én magam küldenélek haza, feltéve persze, hogy boldogulok egyedül.
2014. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt, meg jól van, de nem akarom itt hagyni.
2014. dec. 23. 14:23
 8/43 anonim ***** válasza:
15%
Maradj. A barátod mellett a helyed. Ezt szülőként mondom neked.
2014. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
90%
Én megértem, de mivel eddig is mindig lemondtad, talán azt gondolják nem akarsz velük lenni.
2014. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
94%
Nem laktok együtt, jól van a barátod, akkor egy rövid időre elmehetnél anyukádhoz.
2014. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!