Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális ha a 16 éves...

Az normális ha a 16 éves barátom még az anyukájával alszik?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap írta a barátom, hogy az anyujával alszik, mert szereti az anyukája ha vele alszik. Én ezen anagyon lesokkolodtam bár nem tudom. Van egy bátyja aki 18 éves ő is szokott az anyukájával aludni. Hosszasan ölelkeznek, és van hogy néha adnak véletlen egymásnak szájra puszit, mert anyuja befordítja a fejét. Amugy anyukája és apukája nincsennek már együtt.

Ez normális?

16/L



2015. jan. 8. 22:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem sikerült leválnia anyukájáról... Mármint pici korában sem (időben) pl. szoptatás, óvodába járás, nagyszülőknél hagyás, önállósodási dolgok
2015. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
65%
Gondolom mikor a szülők szétmentek, egyszerűen az anyukájuknak nem maradt más, csak a gyerekek. Ettől a kötődés még erősebb. Anyu, egyszerűen nem vette észre, hogy a srácok már túl idősek az együtt alváshoz. A srácok, meg talán nem akarják megbántani, ezért nem szólnak neki. Nem hinném, hogy ez beteges, de semmiképpen nem normális. Mindenképpen itt az ideje, hogy megértessék vele, hogy ettől még ugyan úgy szeretik, de már nem alhatnak együtt.
2015. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
9%
küld hozzám az anyukáját!!! :) Én lerendezem testileg- lelkileg :DDDD haha
2015. jan. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Van szexuális életünk :) és nem fél a sötétben szerintem
2015. jan. 9. 05:33
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen én is aludtam anyukámmal, ha apu ejjeles volt, és én otthon ( kolis voltam) sőt 1-2 szer volt, hogy apuval is... De nem mndig, nem mert anyu, apu akarta, nem volt veletlen piszi ölelkezes.,.semmi., csak este sokáig dumaltunk náluk, es nem volt kedvem elmenni a szobámba pl apunál..


De ez így ebben a formában, ha igy van ahogy írod nem normalis az tuti

2015. jan. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az más, amit az utolsó ír.

ez a kérdésben megfogalmazott dolog ez tuti beteges, mind az anyuka, mind a fiai részéről.

2015. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Üzenetbe már kaptam olyat is, hogy tuti dugnak. Lehet szigorúan fogom fel, de azért mégis 16 évesen nem olyan fiúval akarok járni aki még az anyjával alszik.
2015. jan. 9. 13:13
 18/23 anonim ***** válasza:
próbáld vele azért megbeszélni, jelezd neki, hogy ez gáz, mielőtt váratlanul kidobod.
2015. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

egyébként itt az anyuka az elmebeteg, ő veszi rá a gyerekeit, meg ő fordítja oda a fejét.

a gyereknek meg az a normális, amit a szülő tanít neki. ha így nevelte, akkor neki ez a normális.

meg kell tanítani a barátodat, hogy ez nem normális.

2015. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Én már mondtam neki, hogy engem ez zavar, és már 16 és vagyok neki én. Ne aludjon már anyujával. Erre csak fel volt háborodva és annyit írt, hogy "
2015. jan. 9. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!