Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális ha a 16 éves...

Az normális ha a 16 éves barátom még az anyukájával alszik?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap írta a barátom, hogy az anyujával alszik, mert szereti az anyukája ha vele alszik. Én ezen anagyon lesokkolodtam bár nem tudom. Van egy bátyja aki 18 éves ő is szokott az anyukájával aludni. Hosszasan ölelkeznek, és van hogy néha adnak véletlen egymásnak szájra puszit, mert anyuja befordítja a fejét. Amugy anyukája és apukája nincsennek már együtt.

Ez normális?

16/L



2015. jan. 8. 22:44
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
(Bocsi félbemaradt) "Szeretek itt aludni es kesz" :\
2015. jan. 9. 14:17
 22/23 anonim ***** válasza:

nem tudom, mit írt, de jó vicc,hogy fölháborodik.

senki sem szereti hallani, hogy teljesen gáz dolog, amit rendszeresen csinál.

nyilván ő is érzi valahol, hogy ez nem normális, és próbál védekezni, hogy ne sérüljön meg az énképe.

tudom, még csak 16 éves vagy, egy ilyen esethez türelem kell, és nem tudom, a te életkorodban erre képes vagy-e.

azért arra vigyázz, hogy ne alázd meg, hanem valahogy kíméletesen beszélj vele.

az anyja vitte bele ebbe a nagyon furcsa helyzetbe, az egyetlen felnőtt, akire valaha is számíthatott, akitől függ.

nem akarja azt érezni, hogy az anyja esetleg valami nagyon furcsát tesz vele, nem akarja elfogadni ezt a gondolatot. gondolom, hogy valamilyen szinten talán összeroppanna, ha ráébredne, mi is ez. amúgy is csak egy szülővel nőtt föl, nyilván érzékenyebb.

2015. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
1éve nincsennek együtt a szülei. Próbáltem neki finoman mondani, de hiába.
2015. jan. 9. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!